Domů Pryč s kabely! Samsung Central Station C23A750X je dokovací stanice a monitor v jednom!

Pryč s kabely! Samsung Central Station C23A750X je dokovací stanice a monitor v jednom!

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Úterý, 28. červen 2011
samsung_19_titlRychlejší přenos dat, Full HD rozlišení, snadnost použití, variabilita, špičková konektivita a výkon - to vše jsou hlavní přednosti bezdrátového monitoru Samsung Central Station C23A750X. Přední světová společnost v oblasti digitálních médií a digitální konvergence, Samsung Electronics, představila nový bezdrátový monitor Samsung Central Station C23A750X. Samsung tak přichází s unikátním řešením nejen pro vaši kancelář, které umožňuje jednoduchou integraci většího počtu zařízení a práci s nimi v prostředí optimalizovaném pro použití s notebookem. V praxi to znamená, že když přijdete s notebookem k monitoru, nemusíte se již o nic starat - nový monitor Samsung C23A750X funguje jako centrální monitor, který se automaticky detekuje s ostatními bezdrátovými zařízeními na vašem stole.

Centrální monitor a dokovací stanice pro váš notebook

Na monitoru můžete využívat celou řadu dalších funkcí, kromě zmíněné automatické bezdrátová detekce je to vestavěný port USB 3.0 s desetkrát rychlejším přenosem dat a ergonomický design se dvěma klouby, díky nimž můžete optimalizovat úhel pohledu vašeho displeje.

Namísto propojování zařízení s notebookem samostatnými kabely vám teď stačí pouze jediný USB kabel. Centrální monitor Samsung C23A750X je vybaven více typy vstupů jako HDMI, USB, Ethernet/LAN, RGB a audio, díky nimž můžete jednoduše propojit veškerá zařízení právě prostřednictvím monitoru.

samsung_19_1

Monitor, který udržuje pořádek na vašem pracovním stole

Součástí balení je také bezdrátový adaptér, který umožní automatické propojení notebooku a monitoru, přičemž monitor stačí umístit do vzdálenosti jednoho metru od notebooku. Žádná další kabeláž není třeba - centrální monitor tak pomůže udržet pořádek na vašem pracovním stole a přitom vám poskytne obraz v plném HD rozlišení 1080p.

„Monitory Samsung Central Station jsou vynikajícím nástrojem nejen pro manažery často opouštějící svojí kancelář, ale usnadňují připojování monitoru a periferii i běžným uživatelům, kteří potřebují často odpojovat a připojovat svůj notebook. Svým inovativním řešením poskytuji monitory Samsung Central Station uživatelům naprostou svobodu a volnost", říká Stanislav Coufal, produktový manažer IT divize.

samsung_19_2

Neuvěřitelně rychlý přenos dat a nabíjení

Na Samsung monitoru C23A750X oceníte vestavěný USB hub s podporou USB 3.0, který umožňuje desetkrát rychlejší přenos dat oproti USB 2.0 a dvakrát rychlejší nabíjení, než klasické nabíjení z elektrické zásuvky.

Centrální monitor Samsung C23A750X se vyznačuje celou řadou dalších funkcí, k nimž patří automatická konfigurace, která nastaví optimální rozlišení monitoru, nebo funkce automatického vypnutí, která okamžitě po odpojení USB sníží spotřebu elektrické energie.

samsung_19_3

Řada centrálních monitorů značky Samsung si svým špičkovým provedením stihla vysloužit pochvalná vyjádření prestižních světových médií, a je tak v centru pozornosti spotřebitelů po celém světě.

Deník New York Times označil centrální monitor za „úchvatný" a napsal: „Nepodceňujme ten skvělý pocit pohody, pohodlí a uspokojení, který vás ovládne při pohledu na váš notebook, který si při vašem příchodu a odchodu předává signál s centrálním monitorem. Bezdrátové řešení vás okouzlí."

Monitor Samsung C23A750X se na českém trhu začne prodávat v červenci letošního roku za doporučenou maloobchodní cenu 12.395 Kč včetně DPH.

 
distrelec

Přehled nových článků

Brož MaR

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky