Domů Osvětlovací technologie Nejmenší vysoce výkonné diody v nabídce RS Components

Nejmenší vysoce výkonné diody v nabídce RS Components

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 03. září 2012

1Diody OSLON® Square jsou kompaktní a robustní. Přinášejí široké spektrum barevných teplot a indexů podání barev pro interiérové i exteriérové osvětlovací aplikace.

Společnost RS Components, oznámila dostupnost vysoce výkonných diod OSLON® Square výrobce OSRAM Opto Semiconductors ve své nabídce. Tato nová zařízení jsou určena k použití v široké škále interiérových i exteriérových osvětlovacích aplikací jako jsou náhradní svítidla, LED klastry, bodová svítidla, pracovní světla a pouliční osvětlení.3

Robustní diody OSLON Square byly vyvinuty s použitím nejnovější technologie výkonných čipů společnosti OSRAM. Mají maximální budicí proud 1,5 A a zachovávají si účinnost i při nejvyšších hodnotách budicího proudu. Diody OSLON Square jsou dodávány v kompaktním balení pro povrchovou montáž s půdorysem pouhých 3 × 3 mm. Díky tomu jsou nejmenšími vysoce výkonnými diodami na trhu, ideální pro soustavy s vysokou hustotou diod, kde je vyžadován maximální světelný tok na jednotku plochy, například pro diodová svítidla. Bílá reflexní vrstva v obalu odráží světlo do sekundární optiky, čímž zajišťuje nejvyšší světelnou účinnost.

Diody OSLON Square jsou dostupné v širokém spektru barevnýc2h teplot a indexů podání barev. Jemný systém skupin vyzařovacích charakteristik pokrývá oblast dvoustupňové MacAdamsovy elipsy, což zajišťuje dokonalou konzistenci barev pro všechny osvětlovací aplikace. Nejnovější technologie konverze fosforu zajišťuje úplnou stabilitu barevné teploty po celou dlouhou dobu životnosti diody. Spolu s výjimečně nízkou hodnotou tepelného odporu pouze 3,8 K/W zajišťuje nízké provozní teploty, které zvyšují účinnost systému.

„Vlády, průmysl i spotřebitelé na celém světě jsou pod velkým tlakem na snížení spotřeby energie, což vede ke všeobecné snaze vyvíjet a instalovat v domácnostech, podnicích i průmyslových objektech nízkoenergetické osvětlení,“ řekl Fred Knowles, Head of Product Management for Electronics společnosti RS Components. „Diodové osvětlení, jako například OSLON Square, představuje na údržbu nenáročný, vysoce účinný zdroj osvětlení s dlouhou životností a rychle se stává preferovanou technologií.“

Diody OSLON Square jsou dostupné skladem, připraveny k dodání do 24 hodin. Pro více informací navštivte www.rscomponents.cz.

 
distrelec
Brož MaR

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky