Domů Samsung představil nové tiskárny Série ML-3710/ML-3310, které vynikají svou jednoduchostí a spolehlivostí

Samsung představil nové tiskárny Série ML-3710/ML-3310, které vynikají svou jednoduchostí a spolehlivostí

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Pátek, 18. únor 2011

samsung_15_titlPřední světová společnost v oblasti digitálních médií a digitální konvergence Samsung Electronics Co., Ltd., dnes představila nové tiskárny - modely Samsung ML-3710 a ML-3310, které byly navrženy tak, aby splňovaly požadavky zákazníků na jednoduchou obsluhu a zároveň vysokou spolehlivost. Ani u tiskáren však Samsung nezapomíná na ekologii. Každá tiskárna je vybavena tlačítkem pro přepnutí do úsporného režimu, které prostřednictvím jediného dotyku umožní firmě chovat se k životnímu prostředí ještě zodpovědněji a zároveň přitom ušetřit peníze vynakládané na nákup papíru a toneru. Tiskárny Samsung ML-3710/ML-3310 nabízí díky svým vlastnostem skvělé tiskové řešení pro malé a střední firmy.

"Tiskárny Samsung Série ML-3710 a ML-3310 jsou určené především firemním zákazníkům. Jsme přesvědčeni, že se nám podařilo zaměřit se na nejnaléhavější potřeby našich klientů, konkrétně na snadnost použití bez jakýchkoli kompromisů týkajících se kvality" říká Lukáš Jírový, produktový manažer IT divize Samsung - tiskárny.
Případy zablokování papíru byly u obou nových modelů tiskáren Samsung sníženy na minimum. Inovativní mechanismus bránící zablokování papíru navíc umožňuje, aby se četnost zablokování dostala na pouhých 1/5000 stran.

Díky jednoduchému nastavení prostřednictvím jediného stisknutí tlačítka umožňuje volitelný vestavěný bezdrátový modul tisk bez potřeby použití kabelu, i když jsou k dispozici alternativy v podobě paralelního portu nebo připojení na síť LAN, které nabízí vyšší rychlost i pro kanceláře bez Wi-Fi připojení. Snadná obsluha i oprava případných problémů, zlepšená manipulace s papírem a zvýšená kapacita volitelného zásobníku na 520 listů vede k úspoře času i uživatelsky příjemnější práci v kanceláři.

samsung_15_1
Tiskárna Samsung ML-3310

Kromě výjimečné rychlosti tisku, která dosahuje výkonu 33 stran za minutu u modelu ML-3310 a až 37 stran za minutu u modelu ML-3710, se obě tyto tiskárny vyznačují nízkou hlučností při tisku s pouhými 52 decibely. Mezi další funkce, které u tiskáren oceníte, se řadí tlačítko pro přepnutí do úsporného režimu, které prostřednictvím jediného dotyku umožní firmě chovat se k životnímu prostředí ještě zodpovědněji a zároveň přitom ušetřit peníze vynakládané na nákup papíru a toneru. Díky všem těmto vlastnostem jsou nově uváděné modely ideálními tiskárnami pro kanceláře, protože umožňují ušetřit čas i peníze a nemají přitom nevýhody hlučnějších, k životnímu prostředí méně šetrných tiskáren.

Tiskárny Samsung ML-3310 a ML-3710 budou dostupné na českém trhu od února 2011. Doporučená maloobchodní cena modelu ML-3310 je 5500 Kč a u modelu ML-3710 činí 7500 Kč bez DPH.

 
distrelec

Články na podobné téma

Přehled nových článků

Brož MaR

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky