Domů Samsung představil novinky v oblasti monitorů

Samsung představil novinky v oblasti monitorů

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Sobota, 13. únor 2016

staen_souborNavštěvníkům Samsung European Fora připravil Samsung detailní pohled na nejnovější technologie v oblasti monitorů pro spotřebitele i profesionály, které zlepšují uživatelskou zkušenost.

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. ukázala na Samsung European Foru v Monaku své nejnovější prohnuté monitory a představila výhody displejů zaměřených na profesionály z hlediska produktivity. Přehlídka sestává z různých sérií monitorů Samsung, které navozují pohlcující, komfortní a atraktivní zobrazovací prostředí. Nejnovější inovace společnosti Samsung jsou založené na prvotřídních komponentech a nenápadném designu, aby mezi firmy a domácnosti vnesly maximální pohodlí.

„Prostřednictvím pokrokového designu, kvality obrazu a vylepšení, která zvyšují pohodlí, vytváří naše rozrůstající se série monitorů pro rok 2016 nové příležitosti pro podniky a spotřebitele. Mohou si tak užít více produktivní a podmanivé prostředí,“ řekl Michael Zoeller, viceprezident a evropský šéf divize Visual Display ve společnosti Samsung Eletronics. „Těmito novinkami opět posouváme zobrazovací zařízení na vyšší úroveň.“

Pohodlné a stylové prohnuté monitory

Prostřednictvím nejnovějších monitorů CF591 a CF390 pokračuje Samsung ve vylepšování designu svých průkopnických displejů s prohnutou obrazovkou směrem k ještě větší kvalitě obrazu a uživatelskému komfortu. Tyto nejlepší monitory ve své třídě se zakřivením 1800R odpovídají tvaru lidského oka, a tak poskytují přirozenější zážitek ze sledování.

Oba monitory, Samsung CF591 i CF390, jsou vybaveny řadou funkcí, které jsou ještě více šetrné k očím a vyhovují dlouhodobému používání ve firmách i pro spotřebitele. Každý displej využívá technologie společnosti Samsung Eye Saver zabraňující poblikávání, aby zajistil stálost obrazu a snížil zatížení zraku uživatelů. Vestavěná technologie AMD FreeSync™ založená na HDMI® synchronizuje obnovovací frekvence obrazovky s AMD grafických karet uživatelů, aby snížila latenci na vstupu, trhání obrazu a zpoždění při hraní her a prohlížení interaktivního obsahu. Kromě toho umožňují monitory Samsung CF591 a CF390 široký pozorovací úhel 178 stupňů, takže si uživatelé mohou vychutnat čistý a detailní obraz z jakéhokoliv místa.

Nové prohnuté monitory CF591 a CF390 kombinují jedinečný prohnutý tvar s propracovaným kruhovým stojanem. Tento kruhový stojan doplňuje v případě modelu CF591 metalickou stříbrnou přední část a lesklou bílou zadní část displeje, a tak vytváří dokonale čistý, elegantní vzhled. Monitor CF591 ještě vylepšuje zážitek ze sledování díky trojstrannému designu bez rámečku, který minimalizuje rozptýlení a klade důraz na obsah na obrazovce.

Profesionální monitory zvyšující produktivitu

Profesionální UHD monitory Samsung UE850 nabízejí lepší vizuální vlastnosti a ergonomické funkce, které pomáhají profesionálům plnit úlohy zaměřené na detail. Prostřednictvím panelové technologie PLS umožňují natáčet obrazovku horizontálně i vertikálně v úhlu až 178°. V kombinaci s rozlišením UHD, které je čtyřikrát větší než standardní Full HD, poskytují monitory Samsung UE850 realistický obraz v brilantních barvách. Navíc utvářejí pohodlnější a příjemnější pracovní prostředí díky výškově nastavitelnému stojanu a možnosti připojit několik různých zařízení.

Praktické monitory pro bezdrátové mobilní nabíjení

Prostřednictvím vestavěné bezdrátové nabíjecí podložky povyšuje monitor Samsung SE370 (k dispozici ve variantách 23,6 a 27 palců) komfort pro profesionální uživatele na novou úroveň. Uživatelé totiž mohou jednoduše dobíjet svá mobilní zařízení kompatibilní se standardem Qi zatímco pracují. Jelikož je sloučeno více portů a kabelů pro nabíjení do jediného zařízení, snižuje monitor Samsung SE370 nepořádek na pracovním stole a zároveň šetří peníze, které by byly vynaložené za externí nabíjecí přístroje.

Více informací naleznete na news.samsung.com.

 
distrelec

Články na podobné téma

Přehled nových článků

amper 2023 Noark Electric Witty Petr Soukup PRE Kiwa Hotel Avanti Abb

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky