Domů Nejrozsáhlejší řada ultratenkých plazmových televizorů se špičkovými parametry

Nejrozsáhlejší řada ultratenkých plazmových televizorů se špičkovými parametry

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Středa, 12. leden 2011

samsung_11_titlUltratenké modely plazmových HDTV určené pro rok 2011 nabízejí obraz úchvatné kvality, pokročilé možnosti připojení a jedinečné audiovizuální technologie, takže se stanou moderním a stylovým doplňkem každé domácnosti. Většina nových modelů také nabízí průlomový design Plasma+1 společnosti Samsung, který se vyznačuje novým tenkým rámečkem, díky němuž se ve srovnání s loňskými modely zvětšila úhlopříčka obrazovky až o 1", a nabízí tak větší obrazovou plochu při zachování vnějších rozměrů přístroje. Velikosti obrazovek se v tomto roce budou pohybovat od 43 do 64 palců.

Nové televizory nabízejí také bohatší konektivitu a možnosti zábavy prostřednictvím jedné z nejrozmanitějších nabídek aplikací a zařízení, která lze k televizorům připojit, takže uživatelé využijí všechny možnosti zábavy skutečně naplno. Vybrané modely budou podporovat novou technologii Smart Hub společnosti Samsung, která zahrnuje následující funkce:

• Search All (Vyhledat vše) - zjednodušuje vyhledávání požadovaného obsahu na vaší televizi a dalších připojených úložných zařízeních s certifikací DLNA, připojených počítačů a mobilních zařízení, internetových služeb a služeb video na vyžádání.

• Your Video (Vaše video) - nabízí doporučení na základě historie sledovaných pořadů.

• Web Browser (Internetový prohlížeč) - nabízí plnohodnotné surfování po internetu přímo z vašeho televizoru.

• Samsung Apps (Aplikace Samsung) - první a největší obchod s aplikacemi, který nabízí řadu placených aplikací i aplikací zdarma, díky nimž se lidé mohou propojit se svými koníčky - ať už se jedná o sport, zábavu, informace, hry nebo sociální sítě.

„Společnost Samsung nadále plní svůj příslib přicházet s výrobky, které se vyvíjejí s potřebami a přáními zákazníků. Přepokládáme, že až se uživatelé seznámí s jejich výhodami, stanou se 3D technologie a funkce podporované chytrými televizory běžným standardem," uvedl Sangchul Lee, senior vice prezident divize Visual Display společnosti Samsung Electronics. „Takovouto podmanivou a chytrou zábavu si divák nejlépe vychutná na velkých obrazovkách a naše řešení Plasma+1, které je výsledkem revolučního technického řešení a designu, umožňuje, aby si tento zážitek mohlo ve svých domovech dopřát více lidí bez zvýšené ceny."

Společnost Samsung je jedničkou na televizním trhu celosvětově, v roce 2010 uvedla na trh první 3D televizor na světě a v současné době má v Evropě tržní podíl přesahující 65 %. Společnost předpokládá, že s tím, jak bude k dispozici více obsahu ve 3D, bude se pro televizory s podporou 3D rozhodovat také stále více spotřebitelů. Společnost proto zamýšlí v roce 2011 snížit pořizovací cenu zábavního systému s podporou 3D - 3D televizoru, Blu-ray přehrávače, 3D brýlí a 3D obsahu - o více než dvě třetiny, takže podporu 3D technologií bude nabízet širší řada modelů.

Větší velikost obrazovky také umožňuje lepší interakci se sociálními aplikacemi, jako jsou Skype nebo YouTube, kvalitnější sledování obsahu dostupného na službách Netflix nebo Vudu, i lepší zážitek při hraní her.

Stylový televizor se špičkovou kvalitou obrazu a větší obrazovkou

 

Plazma Samsung D8000 je plazmový televizor společnosti Samsung s plným HD rozlišením, který nabízí neuvěřitelný divácký zážitek ve 2D i 3D. Tento model je opatřen stříbrným kovovým rámečkem a průhledným lemem Crystal TV designu, který přístroji dodává neokázalou eleganci příznačnou pro luxusní zboží. Ještě důležitější je, že díky tenčímu rámečku může být obrazovka televizoru až o jeden palec větší při zachování celkových vnějších rozměrů přístroje.

Plasmový televizor Samsung D8000 je vybaven technologií Real Black Filter společnosti Samsung, která odstraňuje odlesky na obrazovce způsobené okolním světlem, černá na obraze je tmavší a obraz je celkově ostřejší. Také samotný plazmový panel byl upraven tak, aby poskytoval vynikající svítivost černé. Televizor je vybaven také proprietárními technologiemi Crystal Full HD Engine a Cinema Smooth, takže diváci si mohou při sledování svých oblíbených Blu-ray disků automaticky vychutnat plynulejší pohyb. Tyto funkce ve svém souhrnu poskytují modelu Samsung D8000 dynamický kontrast až 3 000 000:1 a obraz dokonalé hloubky a rozměrů.

Plazma Samsung D8000 je kompatibilní také s aktivními 3D Bluetooth brýlemi společnosti Samsung a s dálkovým dotykovým ovládáním vybaveným multifunkčním displejem; toto dálkové ovládání se může stát druhým přenosným televizorem, nabízí QWERTY klávesnici, která umožňuje snadné zadávání textu při surfování na internetu, a funguje jako univerzální dálkové ovládání pro veškerý obsah na obrazovce. Díky vestavěnému Wi-Fi mají diváci přístup k systému Smart Hub, který jim umožňuje sledovat a vyhledávat obsah na obchodu Samsung Apps a na zařízeních s podporou DLNA.

samsung_11_1

Solidní univerzální přístroj s pokročilými možnostmi konektivity, technologií pro obrazové zpracování ve 3D a jedinečným designem

Ultratenký Model Samsung D6500 od společnosti Samsung je 3D televizor s rozlišením 1080p, který nabízí celou řadu funkcí, díky nimž se tento model stává univerzální volbou pro ty, kteří chtějí obohatit své televizní zážitky.

Model Samsung D6500 nabízí design stavící na materiálech s protikladnou texturou - chladný, černý kov se v něm střetává s kontrapunktem teplého, hladkého skla. Skříň přístroje je tvořena kartáčovaným černým rámem kovového vzhledu a průsvitným lisovaným rámečkem, který tento rám obepíná a využívá technologii ToCTM společnosti Samsung dodávající celému přístroji luxusní povrchovou úpravu. Stejná koncepce je použita i u stříbrného stojánku, kde je zesílený skleněný krk připevněn ke kovové základně černě matného vzhledu. Díky svému tenkému rámečku se televizory Samsung vejdou do prostor, kam bylo dříve možné umístit jen televizory s menší úhlopříčkou, takže televizor s úhlopříčkou 51 palců lze například umístit do prostoru, v němž byl dříve umístěn televizor s úhlopříčkou 50 palců.

Díky vestavěné technologii společnosti Samsung pro zpracování do 3D mohou diváci nyní snadno převést 2D obsah a zobrazit ho ve 3D ve vysokém rozlišení, což jim nabídne bohatší a podmanivější zážitek. Výkonný „systém na čipu", kterým je televizor vybaven, nejenom v reálném čase převádí standardní 2D obsah do 3D, ale také nabízí nástroje pro zlepšení obrazu, které poskytují ostrý, sytý a plynulý obraz. Model Samsung D6500 používá také technologii Bluetooth, s jejíž pomocí lze k televizoru připojit aktivní 3D brýle značky Samsung, které eliminují takové problémy, jako jsou ruchy a nutnost sledovat obraz z přesně kolmého úhlu, takže si diváci mohou vychutnat stabilnější obraz a větší flexibilitu, která jim obrazovku televizoru umožňuje sledovat prakticky z jakéhokoli úhlu.

Díky vestavěnému Wi-Fi mohou diváci do televizoru Samsung D6500 také pomocí technologie Samsung Allshare streamovat obraz z dalších zařízení podporujících DLNA, nebo mohou přistupovat k široké škále aplikací dostupných v obchodě Samsung Apps.

samsung_11_2

 
distrelec

Přehled nových článků

Brož MaR

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky