Domů Veletrh AMPER – jednička v oblasti elektrotechniky!

Veletrh AMPER – jednička v oblasti elektrotechniky!

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 10
NejhoršíNejlepší 
Středa, 24. říjen 2012
amperMezinárodní veletrh AMPER je nejvýznamnějším elektrotechnickým veletrhem nejen v České republice a na Slovenku, ale svým rozměrem, tradicí a prestiží se řadí mezi jeden z nejuznávanějších průmyslových veletrhů ve střední a východní Evropě. Pravidelně se jej účastní více než 600 vystavovatelů a 40 000 návštěvníků. Zahraniční účast tvoří přes 20% prezentujících firem a 9% návštěvníků. Profesní strukturu návštěvnosti tvoří odborníci z řad techniků a elektrotechniků, projektantů, konstruktérů, obchodníků a více než 25% návštěvníků s rozhodovací pravomocí z řad managementu firmy.  

 


Přípravy 21. ročníku nabírají tempo

IMG_7010Organizátor veletrhu – společnost Terinvest, již plně odstartoval přípravy 21. ročníku veletrhu. Tento každoroční svátek všech elektrotechniků se bude konat v termínu 19. – 22. 3. 2013 na brněnském Výstavišti, které vystavovatelům již po třetí nabízí kvalitní veletržní servis na evropské úrovni a zázemí nejmodernějších hal P, F a V. 

Hlavními oblastmi veletrhu je elektrotechnika, elektronika, automatizace a komunikace a obory úzce související. Kromě těchto tradičních a klíčových průmyslových oblastí veletrhu bylo ve spolupráci s renomovanými odborníky rozšířeno oborové rozložení veletrhu například o sekci přenosu elektrické energie (smart grids), napájecích soustav, elektrických pohonů vozidel, organické a tištěné elektroniky, speciálních elektrotepelných zařízeních, identifikačních a kamerových systémů v průmyslu nebo okruh služeb v oblasti osvětlování (výpočty, návrhy, revize, sběr a recyklace). 

 

logo-elektromobil-v3Pilotní projekt soutěže ELEKTROMOBIL ROKU, ve které odborná komise hodnotila a testovala auta čistě s elektrickým pohonem, zaznamenal u laické i odborné veřejnosti značný úspěch. Proto bude tématu e-mobility na veletrhu AMPER 2013 věnována opět speciální pozornost. Ve spolupráci s Asociací elektromobilového průmyslu, v čele s předsedou Ing. Jaromírem Marušincem, Ph.D., se připravuje soutěž o nejlepší automobil s elektrickým pohonem – ELEKTROMOBIL ROKU 2013. Pro odborníky tematicky zaměřenou konferenci týkající se aktuálních témat z této rozvíjející se oblasti. 

Doprovodný program veletrhu budou znovu tvořit odborné semináře, konference, školení, specializovaná fóra a setkání. Připravují se pokračování tradiční konference
„Energie pro budoucnost“ a věnovat se znovu bude také průmyslové automatizaci, jejíž každoroční růst (v r. 2012 nárůst čisté výstavní plochy o 15%) predikuje její další rozvoj. Pro vystavovatele z této oblasti je vyhrazena prestižní hala V. Připravuje se také tematicky orientovaný seminář mapující aktuální trendy a novinky v oboru. ZA_2013a

V rámci veletrhu AMPER proběhne tradiční soutěž o nejpřínosnější exponát veletrhu ZLATÝ AMPER 2013. Soutěž je určena pro exponáty prezentované na mezinárodním veletrhu AMPER, které jsou svými parametry srovnatelné se světovou úrovní a reflektují současné trendy vývoje ve svém oboru.Na základě odborného hodnocení, pod vedením Prof. Ing. Radimíra Vrby, CSc., komise udělí až 5 prestižních ocenění ZLATÝ AMPER 2012 a 5 čestných uznání nejpřínosnějším exponátům veletrhu.
 

Účast na veletrhu již potvrdili největší lídři oborů

Aktuálně je na veletrh AMPER 2013 přihlášeno více než 300 vystavovatelů. Svoji účast potvrdila například celosvětově působící společnost WAGO Elektro, která vyniká především v oblasti Propojení - Interconnection (svorky, konektory, relé a interfacové moduly) a Automatizace (distribuované I/O systémy pro automatizaci průmyslu a budov). Svůj inovativní sortiment elektrotechniky pro průmysl bude prezentovat také společnost PHOENIX CONTACT a letos nebude chybět ani expozice společnosti OBO BETTERMANN, která vloni oslavila 100 let své působnosti na světovém trhu. Tradičně nepřehlédnutelným vystavovatelem veletrhu AMPER bude také výrobce kabelů a vodičů pro řadu oborů a trhů – IMG_7287společnost LAPP KABEL. V sekci vodičů a kabelů najdete také expozici společnosti KABELOVNA KABEX. Své novinky představí i tradiční český výrobce elektroinstalačního úložného materiálu společnost KOPOS KOLÍN a na veletrhu nebude chybět ani expozice společnosti ABB, která je přední světovou firmou v oblasti automatizace a energetiky a poskytuje služby průmyslovým podnikům, výrobcům a distributorům energií. Širokou paletu výrobků z oblasti senzoriky, automatizace, elektroinstalace, rozváděčové techniky, pohonů a energetických zdrojů bude prezentovat společnost SCHMACHTL CZ. 

Průmyslová automatizace bude zastoupena například společností TURCK, BALLUFF CZ, DYGER, AUTOCONT CONTROL SYSTEMS, BLUMENBECKER a SICK.

 V oblasti Elektroenergetiky se bude prezentovat společnost ELCOM, ENSTO Czech, GHV Trading, KOČÍ – VALÁŠEK, LABARA, Synflex Elektro či Power - Energo.

 Novinky představí také společnosti z oboru elektronického zabezpečení budov, např. tradiční český výrobce JABLOTRON ALARMS či přední distributor IP kamerových systémů KOUKAAM a.s. V oblasti elektroniky se bude presentovat např. také distributor součástek FISCHER ELEKTRONIK.
 

Využijte zvýhodněných podmínek k účasti

Standardní uzávěrka výhodnějších cen je platná až do 31. 10. 2012. Navíc vystavovatelé veletrhu AMPER 2011 a 2012 mají možnost čerpat zajímavé bonusy. Více informací o účasti naleznete na www.amper.cz

logo
Kancelář: Bruselská 266/14,  120 00  Praha 2
Sídlo firmy: Bruselská 266/14,  120 00  Praha 2
tel.:   +420 221 992 400  
fax:   +420 221 992 139
GSM: +420 602 135 289
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript www.terinvest.com

 

Přehled nových článků

insio


insio


insio

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky