Domů Navštivte veletrhy nejmodernějších technologií v PVA Letňany Praha

Navštivte veletrhy nejmodernějších technologií v PVA Letňany Praha

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Úterý, 09. březen 2010
logo_optonika_podtitulekV termínu 13. - 16. 4. 2010 se bude v PVA Letňany Praha konat 1. mezinárodní veletrh optických technologií a aplikací OPTONIKA 2010. Tato nově specializovaná akce bude probíhat souběžně s tradičním veletrhem elektrotechniky a elektroniky AMPER 2010, na který je v současné době přihlášeno více než 650 vystavovatelů z České republiky i zahraničí. Jak veletrh AMPER 2010, tak také OPTONIKA 2010, bude tradičně patřit především odborníkům, obchodníkům a profesionálům, kteří mají zájem představit nejnovější možnosti, popřípadě zhodnotit výsledky vědeckého a technického pokroku ve svém oboru.

AMPER 2010

18. ročník veletrhu AMPER přivádí do prostor PVA v Letňanech nové i tradiční vystavovatele. Připraven bude bohatý doprovodný program, ze kterého můžeme jmenovat například výstavu elektromobilů či přehlídku inteligentních robotů studentů ČVUT z katedry kybernetiky. Kromě nového veletrhu OPTONIKA 2010 bude v rámci veletrhu AMPER 2010 probíhat také COMMTEC 2010 - veletrh komunikačních technologií, který nabízí pestrý doprovodný program v rámci prezentace odborného vydavatelství CPress Media. 

LogoCommtec_podtitulek

logo_optonika_podtitulek

Na specializovaném veletrhu OPTONIKA 2010 proběhne dvoudenní odborný seminář, který pořádá Česká a Slovenská společnost pro fotoniku, která mmj. spolupracuje i s European Optical Society (EOS). Na tomto semináři, který je určen pro nejširší odbornou veřejnost, budou přednášet renomovaní odborníci témata jako jsou Holografie, Nanooptika, Vláknové lasery, Optická vlákna a další zajímavosti z oblasti optických aplikací a fotoniky.

Na veletrhu OPTONIKA 2010 se budou prezentovat např. tito vystavovatelé:

 • CITY ILLUMINATIONS s.r.o.
 • Dioptra, a.s. Turnov
 • ECOGLASS, a.s.
 • Fyzikální ústav AV ČR, v.v.i.
 • MA-FIA s.r.o.
 • MICOS, spol. s r.o.
 • MIT s.r.o.
 • OFA, s.r.o.
 • OPTOKON Co. Ltd., spol. s r.o.
 • PROFiber Networking CZ s.r.o.
 • SQS Vláknová optika, a.s.
 • TELCO TECHNOLOGIES, s.r.o. a další.

Společnost Dioptra, a.s. Turnov - výrobce a prodejce lup ručních i stojánkových, svítidel, LED světlovodů s optikou, zakázkové i technické optiky, brýlových obrub, dále specialista na osvětlovací techniku CITY ILLUMINATIONS s.r.o., výrobce čoček pro osvětlení ECOGLASS, a.s., dodavatel nejmodernějších technologií z oblasti laserové techniky a optoelektroniky firma MIT, s.r.o. Představí se také společnost OFA, s.r.o., která dodává optická vlákna, optické kabely, mikrokabely a další vybrané příslušenství pro optické sítě, dále přední světová společnost OPTOKON CO., Ltd., která nabízí řešení propojení a infrastruktury v oboru vláknové optiky. Významný dodavatel technologicky vyspělých produktů z oblasti měřící techniky pro ICT, svářečky optických vláken, systémy pro vytvrzování ÚV zářením společnost PROFiber Networking CZ s.r.o., dále společnost TELCO TECHNOLOGIES, s.r.o., která nabízí široký sortiment produktů pro výstavbu telekomunikačních sítí, v oblasti optiky se jedná hlavně o optické rozvaděče, spojky, racky, optické konektory a další příslušenství. Veletrhu se zúčastní také společnost MICOS, spol. s r. o., která se zabývá vývojem a výrobou prvků pro telekomunikační sítě, velkoobchod s materiálem a komponenty pro optické a metalické datové technologie společnost MA-FIA s.r.o. a také společnost SQS Vláknová optika, a.s., která se zabývá prodejem optických konektorů, pasivních komponent, aktivních zařízení a realizací optických LAN a WAN sítí.
V rámci veletrhu OPTONIKA 2010 naleznete také samostatnou expozici Fyzikálního ústavu AV ČR, v.v.i. ve spolupráci s hlavním mediálním partnerem veletrhu časopisem JMO.

Věříme, že připravovaný 1. ročník veletrhu OPTONIKA 2010 bude úspěšný a poodhalí o kousek více z budoucnosti světa optických technologií a aplikací.

Více informací o veletrhu OPTONIKA 2010 naleznete na www.optonika.cz.

TERINVEST_logo

 
distrelec

Přehled nových článků

Brož MaR

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky