Domů Elegantní design, dokonalá spolehlivost, vysoká kapacita – to jsou nové externí pevné disky řady S

Elegantní design, dokonalá spolehlivost, vysoká kapacita – to jsou nové externí pevné disky řady S

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Pondělí, 16. únor 2009

disky_titl1,8“ HDD (S1 Mini) ve velikosti kreditní karty, kapacitě 120 GB a váze pouhých 91g pořídíte již za cenu 2 990 Kč! Řada S zahrnuje 2,5 palcové disky S2 Portable a 1,8 palcové HDD nazvané S1 Mini. Nové disky jsou navrženy v elegantním a tenkém designu a jsou ukryty ve vysoce lesklém tenkém těle s koženou zadní stěnou, které dodává profesionální vzhled.

"Díky výraznému, dvacetiprocentnímu ročnímu nárůstu trhu s notebooky se externí pevné disky staly populárním a stále více žádaným médiem pro ukládání dat," řekl Tae-Yeop Oh, více president pro marketing datových úložných zařízení společnosti Samsung Electronics. “Nová řada externích pevných disků značky Samsung je navržena pro náročné zákazníky, kteří požadují to nejlepší – nejvyšší kapacitu i spolehlivost a nejlepší design,“ dodává Oh.

disky_1

Díky USB řadiči, který je zabudován přímo do běžného pevného disku, mohou být disky řady S menší ve srovnání s konkurenčními produkty jiných značek. Technologie USB on-board také snižuje váhu disků a zmenšuje spotřebu energie. Ta se ještě dále snižuje díky inteligentnímu programu, který disk přepne do úsporného režimu, pokud není používán déle než 5 minut.
 
Samsung vybavil své nové externí pevné disky řady S ještě dalšími užitečnými funkcemi. Samsung Auto backup umožňuje uživateli zálohovat data okamžitě či podle předem stanoveného plánu. SecretZone™ chrání důležitě soubory a data pomocí softwarového AES-128bit nebo AES-256bit šifrování. Disky jsou také chráněny heslem SafetyKey™. Díky přehlednému ukazateli je na první pohled jasné, kolik místa je dosud na disku neobsazeno, použito či vyhrazeno pro ukládání záloh.

disky_2

Externí pevné disky řady S od společnosti Samsung jsou vyráběny ve dvou variantách – 2,5 a 1,8 palců. S2 Portable, 2,5 palců, váží 154 g a na výběr jsou kapacity 160, 250, 320 a 500GB. Disky S2 Portable jsou o 17 procent menší než konkurenční 2,8“ disky a dosahují až 30% úsporu energie. 1,8palcové disky S1 Mini o rozměru kreditní karty jsou k dispozici v kapacitách 80, 120 a 160 GB a váží pouhých 91g!
 
Externí pevné disky řady S jsou v ČR dostupné od začátku ledna roku 2009. Zákazníci si budou moci vybrat ze čtyř barevných variant – klavírová čerň, sněhobílá, vínově rudá a čokoládová.

 
distrelec

Přehled nových článků

Brož MaR

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky