Domů Samsung GALAXY S II – nejtenčí chytrý telefon na světě, který nabízí více zážitků v kompaktnějších rozměrech

Samsung GALAXY S II – nejtenčí chytrý telefon na světě, který nabízí více zážitků v kompaktnějších rozměrech

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Úterý, 01. březen 2011
samsung_18_titlPřední výrobce mobilních telefonů Samsung Electronics Co., Ltd. představil chytrý telefon Samsung GALAXY S II (model GT-I9100), úžasně tenké (8,49 mm) a lehké zařízení vybavené dvoujádrovým procesorem, ve kterém se prvotřídní kvalita obrazu snoubí s neuvěřitelným výkonem. Samsung GALAXY S II používá operační systém AndroidTM 2.3 Gingerbread, což je nejnovější verze tohoto světově nejrychleji rostoucího operačního systému určeného pro mobilní telefony. Tento chytrý telefon nové generace podporuje přístup ke čtyřem novým službám společnosti Samsung pro poskytování obsahu i zábavy.

„V roce 2011 posuneme vedoucí postavení společnosti Samsung, které se opírá o rychlá zařízení, kvalitu obrazu a jedinečný obsah, na zcela novou úroveň," prohlásil JK Shin, prezident a ředitel divize Mobile Communications společnosti Samsung. „Uvedením přístroje GALAXY S II chce společnost Samsung nastavit nový standard týkající se kvality obrazu na mobilních zařízeních, výpočetního výkonu a tenkého a moderního designu."

„Samsung GALAXY S II je přirozeným nástupcem modelu Samsung GALAXY S, přináší ovšem ještě větší výkon. Chtěli bychom navázat na fenomenální úspěch původního modelu Samsung GALAXY S a s hrdostí představujeme chytrý telefon, který nepřistupuje na žádné kompromisy. Spotřebitelé se už nemusí nijak omezovat - Samsung GALAXY S II jim umožňuje žít naplno chytrým životním stylem dle vlastních představ," dodává JK Shin.

„Jsme potěšeni, že společnost Samsung uvádí na trh další zařízení s operačním systémem Android, které dále pomůže rozšířit ekosystém spojený s tímto operačním systémem," uvedl Andy Rubin, viceprezident pro Engineering společnosti Google.

Nekompromisní výkon

Díky dvoujádrovému aplikačnímu procesoru a pokročilým možnostem konektivity podporujícím sítě 4. generace (HSPA+ 21) může Samsung GALAXY S II nabídnout rychlost a výkon, který je u mobilních zařízení naprosto nevídaný. Dvoujádrový aplikační procesor nabízí lákavé funkce, jako je rychlé surfování po internetu, multitasking srovnatelný s PC, grafika špičkové kvality a okamžitě reagující 3D uživatelské rozhraní na velkém displeji. Samsung GALAXY S II také podporuje bezproblémový multitasking, který umožňuje okamžitě přepínat mezi běžícími aplikacemi. Díky špičkovému hardwarově podporovanému 3D zobrazení je hraní her a přehrávání videa na přístroji neuvěřitelně rychlé a hladké.

Podpora superrychlého připojení HSPA+ umožňuje telefonu Samsung GALAXY S II nabídnout rychlé mobilní stahování a technologie BlueTooth® 3.0+HS výrazně zkracuje čas potřebný k přenosu dat.

Samsung GALAXY S II je vybaven vysoce kvalitním 8megapixelovým fotoaparátem a kamerou podporující záznam a přehrávání ve Full HD rozlišení 1080p. Díky patentované technologii AllShare vyvinuté společností Samsung mohou uživatelé své zážitky zaznamenávat, upravovat i sdílet naprosto bez problémů.

samsung_18_1

Kvalita obrazu na zcela nové úrovni

Samsung GALAXY S II je vybaven novým křišťálově jasným displejem Super AMOLED Plus, který je doposud nejpokročilejším displejem vytvořeným pro mobilní zařízení. Super AMOLED Plus nastavuje nový standard kvality zobrazení na mobilních přístrojích a může se pochlubit řadou špičkových parametrů včetně barevného gamutu, kontrastního poměru a ostrosti hran. Díky využití technologie RealStripe a výrazně zvýšenému počtu subpixelů je displej Super AMOLED Plus schopen vyjít vstříc mechanice lidského oka, pro které se pak sledovaný obraz jeví jasnější a prokreslenější než kdykoli dříve. Díky širšímu pozorovacímu úhlu a lepší viditelnosti venku za denního světla nabízí Samsung GALAXY S II mnohem živější zobrazení než jakékoli jiné mobilní zařízení.

Displej Super AMOLED Plus však ani přes svoje špičkové technické parametry neklade vyšší nároky na životnost baterie. Displej Super AMOLED spotřebovává ve srovnání s přístroji srovnatelné velkosti výrazně nižší množství energie, což Samsungu umožnilo minimalizovat hmotnost celého telefonu.

Samsung GALAXY S II jde do práce

Společnost Samsung představila novou řadu řešení v oblasti podnikové mobility, která rozšiřuje podnikové funkce telefonu Samsung GALAXY S II a firemním zákazníkům umožňuje dát svým zaměstnancům do rukou nástroj, který jim umožní pracovat flexibilněji a s větší mobilitou. Společnost Samsung uzavřela partnerství s předními společnostmi v oblasti IT, aby mohla v telefonu Samsung GALAXY S II nabídnout ta nejžádanější podniková řešení, která bezproblémově fungují na platformě Android Gingerbread, a zvláštní pozornost přitom věnovala zabezpečení dat a síťového spojení. Mezi tato řešení patří zdokonalená řešení pro konferenční hovory a konektivitu od společnosti Cisco, nejkomplexnější mobilní implementace produktu Microsoft Exchange ActiveSync a řešení pro bezpečnou dálkovou správu mobilních zařízení od společnosti Sybase.

samsung_18_2

Nový svět zábavy a chytřejší interakce

Společnost Samsung si vybrala telefon Samsung GALAXY S II jakožto svůj prémiový mobilní produkt, na kterém budou spuštěny služby Samsung Hubs - integrované mobilní aplikace, které jsou šity na míru každému aspektu vašeho života. Prostřednictvím Samsung Hubs vám Samsung GALAXY S II v jednom zařízení přináší bohatý výběr knih, hudby, pokročilých her pro mobilní zařízení a možnost aktivně se účastnit vašeho online sociálního života.

  • Social Hub Premium: Budoucnost komunikací - spojte se a hovořte s kýmkoli chcete a jak chcete z jednoho jediného místa - vašeho seznamu kontaktů. K dispozici máte historii, stav jednotlivých uživatelů IM služeb a aktuální informace ze sociálních sítí. Uživatelé mají z jednoho místa přístup ke všem typům zpráv (push e-mail, textové zprávy, hlasové zprávy a zprávy na sociálních sítích) a mohou na ně odpovídat přímo bez nutnosti vstupovat do jednotlivých aplikací. Toto řešení skutečně funguje jako středobod vašeho sociálního života.
  • Readers Hub: Mějte u sebe neustále obrovskou knihovnu plnou knih, časopisů a novin. Díky strategickým partnerstvím s dalšími společnostmi poskytuje Readers Hub společnosti Samsung přístup k více než 2,2 milionům knih a románů, 2 000 světovým a místním novinovým titulům ve 49 jazycích a ke 2 300 oblíbeným časopisům ve 22 jazycích.
  • Game Hub: Nejsnadnější způsob, jak stahovat a hrát špičkové mobilní hry. Samsung GALAXY S II je vybaven 3osým gyroskopickým snímačem, který otevírá zcela nový svět možností pro využití ve hrách. Vyzkoušejte Game Hub zdarma a stáhněte si prémiové tituly od takových partnerů jako Gameloft, nebo si vychutnejte hry pro sociální sítě nabízené službou mobage včetně her We Rule a We City od společnosti ngmoco.
  • Music Hub: Vytvořte si z telefonu Samsung GALAXY S II svého osobního správce hudby a získejte přístup k více než 12 milionům skladeb prostřednictvím služby 7digital. Sledujte nejžhavější novinky z hudebních žebříčků, vyhledávejte vaše oblíbené skladby, nechte si doporučit hudební alba, vychutnejte si promo nahrávky stahujte si je přímo do Samsung GALAXY S II.

Samsung GALAXY S II nabízí zákazníkům více možností, jak si svůj chytrý telefon uzpůsobit dle vlastních představ. Společnost Samsung jako novinku představila v modelu Samsung GALAXY S II tzv. Live Panel, což je služba, která v reálném čase agreguje obsah z aplikací a webových stránek a zobrazuje jej na jediné, uzpůsobitelné domovské stránce. Uživatelé si sami mohou upravit vzhled a rozvržení svého Live Panelu a mohou si vybrat, jaké online služby a mobilní aplikace se na něm mají zobrazovat. Na Live Panelu připomínajícím svým grafickým zpracováním stránky časopisu mohou uživatelé sledovat aktuální zprávy a informace ze sociálních sítí a mnoha dalších aplikací.

Díky zdokonalené hlasové technologii, kterou je Samsung GALAXY S II vybaven, budou uživatelé moci s menší námahou udělat více. Ať už se jedná o spuštění aplikace nebo práci se zprávami, sociálními médii, emailem a hlasovými hovory, Samsung Voice Solution rozpoznává hlas uživatele a převádí jej do textové podoby a naopak. Díky aplikaci Customized Voice Translation sloužící k mluvenému překladu se z telefonu Samsung GALAXY S II stává dokonalý společník na cesty, který je schopen přeložit hlas i text mezi mnoha jazyky: jednoduše do přístroje namluvte slovo nebo větu a telefon vám je okamžitě poskytne v hlasové a textové podobě.

Pro rychlou a snadnou správu přístroje přichází společnost Samsung s řešením Kies Air. Kies Air umožňuje spotřebitelům spravovat obsah chytrých telefonů z jejich počítače přes místní WiFi síť, stahovat do počítače fotografie pořízené vestavěným fotoaparátem, poslouchat hudbu, nebo před webový prohlížeč kontrolovat zmeškané hovory či odesílat zprávy z telefonu. Možnosti konektivity dále rozšiřuje technologie WiFi Direct, která spotřebitelům umožňuje připojit se k počítači či tiskárně podporující bezdrátové připojení přímo bez nutnosti přístupového bodu. GALAXY S II vychází vstříc požadavkům trhu a je schopen podporovat technologii Near Field Communication (NFC), která umožňuje praktické využití nově se objevujících služeb pro mobilní platby a dalších služeb poskytovaných mobilními operátory.

 
distrelec

Přehled nových článků

Brož MaR

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky