Domů Nadělte pod vánoční stromek originální dárek – fotografii v digitálním fotorámečku Samsung!

Nadělte pod vánoční stromek originální dárek – fotografii v digitálním fotorámečku Samsung!

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Středa, 19. listopad 2008

Chcete nadělit k vánocům originální dárek a stále tápete, jakým směrem se vydat? Ohromte své blízké digitálním fotorámečkem Samsung, ve kterém necháte stále dokola promítat ty nejlepší fotografie! Navíc můžete nechat fotografie kolovat za doprovodu vaší oblíbené hudby.

Samsung Electronics představuje nové špičkové digitální fotorámečky (řady V, P a H) s úhlopříčkami 17 cm (7“), 20 cm (8“) a 26 cm (10“), do kterých si můžete ukládat fotografie a prohlížet si je. Fotorámeček tak nahrazuje i klasické fotoalbum. Digitální fotorámečky Samsung mohou být použity také jako nástěnné hodiny, kalendář, hudební přehrávač či dekorace.

Digitální fotorámečky Samsung jsou tzv. „dialog“ produktem, který kombinuje rychle se rozvíjející LCD technologie a analogovou přitažlivost starých fotorámečků. Jsou stále populárnějším dárkem pro nejrůznější příležitosti.

Širší paleta barev, velikostí a funkcí, špičková řada V s Wi-Fi
Modely řady V (SPF-86V a SPF-105V) s úhlopříčkami 8 a 10 palců jsou vybaveny technologií Wi-Fi, díky které si můžete promítat fotografie uložené v počítači. Modely řady V automaticky obnovují a zobrazují obrázky umístěné na webových stránkách, které podporují Windows Live Space nebo Rich Site Summary (RSS).

Modelová řada P s vestavěnou baterií a reproduktorem
Modely řady P (SPF-86P a SPF-105P) umožňuje výběr mezi úhlopříčkami 8 a 10 palců a přináší vestavěnou paměť s kapacitou 1 GB, na kterou je možné uložit více než 3000 fotografií (jedna fotografie 3000 kB). Fotorámečky řady P také mají reproduktor pro přehrávání MP3 souborů a baterii, která zvládne až hodinu promítání. Tento model vám umožní prohlížet si obrázky a poslouchat hudbu kdykoli a kdekoli.

Snadno použitelná řada H
Modely řady H s úhlopříčkou 7 a 8 palců jsou rovněž vybaveny 1 GB vestavěné paměti. Pro snazší ovládání jsou na přední straně ovládací dotyková tlačítka a jedno speciální tlačítko pro okamžité spuštění prezentace.

Všechny nové modely mohou být také použity jako minimonitor. K počítači je možné připojit fotorámečky pomocí USB kabelu a používat je jako druhý monitor, kam si můžete „odložit“ drobné aplikace jako třeba přehrávač hudby.

Digitální Fotorámečky jsou vybaveny také několika typy hodin a kalendářů v různých designech. Díky tomu budou užitečné i v době, kdy si neprohlížíte obrázky. Všechny rámečky také můžete, pomocí volitelného držáku, připevnit na zeď, kde poslouží jako vkusná dekorace.

Yongjin Park, Vice President divize Samsung Visual Display řekl: „Hledáme cesty, jak rozšířit využití digitálních fotorámečků. Proto spolupracujeme s nejrůznějšími poskytovateli obsahu. Nové modely přinesou našim zákazníkům nové způsoby využití.“

Specifikace nových digitálních fotorámečků

Funkce Řada H Řada P Řada V
Vnitřní paměť 1 GB 1 GB 64 MB
Wi-Fi x x o
Přehrávání videa x x o
MP3 x o o
Vestavěná baterie x o o
 
distrelec

Přehled nových článků

Brož MaR

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky