Domů YouTube prostřednictvím přehrávače Blu-ray disků

YouTube prostřednictvím přehrávače Blu-ray disků

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Středa, 14. říjen 2009

youtube_titlSamsung umožňuje spotřebitelům zhlédnout digitální obsah na Blu-ray přehrávačích i v televizi a potvrzuje tak odhodlání zvýšit konektivitu svých produktů pro domácí kino a umožnit spotřebitelům nový zážitek. Díky Blu-ray přehrávači Samsung získávají spotřebitelé prostřednictvím jednoho přístroje přístup k veškerému obsahu, který je zajímá: od multimédií jako jsou filmy, hudba či fotografie po obsah, který si sami vytvoří nebo který lze stáhnout z internetu. Přehrávač tak do obývacího pokoje přináší zbrusu nový svět zábavy. Pokročilá technologie od společnosti Samsung nabízí více než pouhou kombinaci přehrávače Blu-ray disků a DVD – prostřednictvím Blu-ray přehrávače Samsung teď spotřebitelé mohou sledovat on-line streaming, prohlížet PC obsah a stahovat data přes USB. Díky nové službě dostupné od 3. září 2009 si spotřebitelé mohou na televizní obrazovce pustit i videoklipy z YouTube. Služba YouTube nabízí rozmanitý výběr videoklipů, včetně nejpopulárnějších či nejvýše hodnocených, a umožňuje vyhledávání videí prostřednictvím klávesnice na obrazovce připomínající mobilní telefon.

youtube

Vizí společnosti Samsung je umožnit spotřebitelům, aby si vychutnali zábavu zprostředkovanou přístroji nabízejícími nejvyšší kvalitu obrazu a maximální míru připojení k obsahu on-line. Služba Blu-ray YouTube od společnosti Samsung přináší do obývacího pokoje nový a dlouho očekávaný žánr zábavy – video vytvářené samotným uživatelem.

Od října 2006, kdy společnost Samsung uvedla na trh vůbec první přehrávač Blu-ray disků na světě, dále pracuje na jeho vlastnostech, funkcích a nabízených službách a v současnosti je co do počtu prodaných kusů jedničkou na trhu v Evropě a v USA. Blu-ray přehrávače Samsung již spotřebitelům v USA nabízejí filmy a hudbu na bázi streamingové technologie (poskytovateli služeb jsou Netflix a Pandora).

 
distrelec

Články na podobné téma

Přehled nových článků

amper 2023 Noark Electric Witty Petr Soukup PRE Kiwa Hotel Avanti Abb

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky