Domů S novými Blu-ray přehrávači máte cestu ke špičkovým multimediálním zážitkům otevřenou

S novými Blu-ray přehrávači máte cestu ke špičkovým multimediálním zážitkům otevřenou

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Středa, 15. červenec 2009
blue_ray_titlAť už vás zaujme BD-P4600, první Blu-ray přehrávač, který je možné pověsit na stěnu, nebo BD-P3600 a BD–P1600, vždy na vás čeká opravdový žážitek v podobě skvělého obrazu a přesvědčivého zvuku. Všechny tři přehrávače ukazují díky bezdrátovému připojení k internetu, přístupu ke streamovanému videu a hudbě prostřednictvím služeb Netflix a Pandora (pouze US trh) novou cestu v kategorii Blu-ray zařízení, a to vše v elegantním a štíhlém těle.
Jako vítěz ceny za Nejlepší inovace na CES 2009, spojuje BD-P4600 širokou škálu multimediálních funkcí v jednom štíhlém a prvotřídním těle. Přehrávač pro fajnšmekry slibuje špičkový obraz, vynikající zvuk a dosud nepřekonané možnosti propojení, to všechno pak vytváří poutavý zážitek srovnatelný s nejlepším kinosálem.

Přehrávače BD-P4600, BD-P3600 a BD-P1600 podporují BD Live™ (Profile 2.0), Full HD 1080p Blu-ray playback a DVD upscaling a kompletní podporu HD zvuku, BD-P4600, BD-P3600 navíc bonus View Profile 1.1. Všechny přehrávají také klasická CD s JPEG obrázky a DivX videem, což ještě rozšiřuje možnosti jejich využití.

blue_ray_1

Nová éra účelného designu
Nejnovější Blu-ray přehrávače značky Samsung pokračují v trendu stylové elektroniky, vhodné do elegantního interiéru díky nové verzi designu ve stylu Touch of color™ (ToC™) a dotykovým tlačítkům. Klasické černočerné tělo BD-P3600 je pouze 5 cm vysoké s jemnými problesky šedé na hranách. BD-P4600 má na výšku pouhých 3,9 cm, takže pokud se rozhodnete připevnit ho na stěnu, neudělá vám ostudu. Na jeho elegantním černém povrchu s broušenými hrankami si budou pohrávat našedlé záblesky v platinové černé barvě . Pokud vám umístění na stěnu nevyhovuje, můžete použít stojan na stůl s úhlem 25 stupňů.                       

Méně drátů, více zábavy
Všechny přehrávače BD-P4600 BD-P3600 i BD-P1600 mohou po připojení Wi-Fi adaptéru (je součástí balení u modelu BD-P3600 nebo lze dokoupit pro modely BD-P3600 a BD-P1600) do jednoho ze dvou USB portů či síťovým kabelem využít nejnovějších funkcí BBlu-ray disků. Je také možné pustit si některý z 12 000 filmů či seriálových epizod dostupných na serverech Netflix a Pandora music (předplatné je podmínkou, dostupné pouze pro US trh). Tyto možnosti se neustále rozšiřují, takže vás čekají nekonečné hodiny zábavy bez nutnosti opustit teplo domova. Díky 1GB vnitřní paměti mohou BD-P4600 a BD-P3600 přehrát i Bonus View Blu-ray bez nutnosti zabírat USB port flash diskem pro rozšíření paměti jako u starších modelů s menší pamětí.

blue_ray_2

Rychlost a nové funkce kdykoli
Nové Blu-ray přehrávače disponují rychlým startem i ukončením – po ukončení přehrávání vám disk vydají již po vteřině. Dotykové ovládání je elegantní, pohodlné a tiché. Díky možnosti aktualizaci nového firmware si můžete být jisti, že váš přehrávač bude neustále vylepšován. Upgrade je možné provádět po síti, drátové i Wi-Fi bezdrátové, přes USB port nebo CD/DVD/BD disk.

Pravé Full HD video 1080p a HD zvuková podpora
Modely BD-P4600, BD-P3600 a BD-P1600 vám přinesou Full HD 1080p obraz z Blu-ray disků a vynikající a ostrý dopočítaný obraz z DVD přes HDMI 1.3. Interní dekodéry si poradí s nejnovějšími formáty zvuku, včetně Dolby Digital Plus™, Dolby TrueHD™ a dts-HD HR / MA®, takže váš obývák přemění ve špičkový kinosál. BD-P3600 také poskytne analogový 7.1kanálový či nekomprimovaný PCM signál pro ty, kteří mají doma starší  A/V přijímač.
 
distrelec

Přehled nových článků

Brož MaR

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky