Domů LED televizory Samsung pro rok 2011 chytřejší a v revolučním designu

LED televizory Samsung pro rok 2011 chytřejší a v revolučním designu

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Úterý, 11. leden 2011

samsung_10_titlaNové televizory nabízejí výrazně vylepšenou kvalitu 2D , 3D a HD obrazu i streamovaného obsahu a dále také bohatší nabídku zábavy přes síť prostřednictvím jedné z nejucelenějších nabídek aplikací a připojených zařízení napříč svými devíti modelovými řadami s obrazovkami o úhlopříčce od 19 do 75 palců. Samsung v roce 2011 také zvyšuje počet nabízených 3D modelů, a tak si domácí 3D zábavu za dostupnou cenu bude moci užít více zákazníků. Zákazníci si mohou vybrat z široké nabídky televizorů, které dobře zapadnou do jakéhokoli domova či životního stylu. Několik televizorů disponuje novými inovativními ultratenkými rámečky, díky kterým mají uživatelé k dispozici větší obrazovku, aniž by narostly rozměry televizoru. Nové rámečky jsou výsledkem rozsáhlého výzkumu, nového technologického řešení panelů společnosti Samsung a inovativní technologie zpracování signálu.

Společnost Samsung si jakožto průkopník v 3D domácí zábavě uvědomila, že se zákazníci stále častěji rozhodují pro větší úhlopříčku obrazovky, aby si mohli plně vychutnat 3D zábavu. Proto dnes také představila 75palcovou LED televizi, která je největší 3D LED televizí určenou pro domácnost.

V nových televizorech Samsung pro rok 2011 se snoubí elegantní styl s řadou prvotřídních funkcí, které byly dosud k dispozici výhradně u prémiových modelů, včetně 3D funkcí a vylepšených pokročilých televizních funkcí, díky nimž diváci získávají maximální zážitek ze zábavy. Vybrané modely televizorů Samsung nabízejí nový portál Smart Hub, který zahrnuje tyto funkce:
• Search All (Vyhledat vše) - zjednodušuje vyhledávání požadovaného obsahu na vaší televizi a dalších připojených úložných zařízeních s certifikací DLNA, připojených počítačů a mobilních zařízení, internetových služeb a služeb video na vyžádání.
• Your Video (Vaše video) - nabízí doporučení na základě historie sledovaných pořadů.
• Web Browser (Internetový prohlížeč) - nabízí plnohodnotné surfování po internetu přímo z vašeho televizoru.
• Samsung Apps (Aplikace Samsung) - první a největší obchod s televizními aplikacemi, který nabízí řadu placených aplikací i aplikací zdarma, díky nimž se lidé mohou propojit se svými koníčky - ať už se jedná o sport, zábavu, informace, hry nebo společenské sítě.

„Vstupujeme do nové éry zábavy, která vás plně pohltí, a společnost Samsung proto nově definovala vizuální prvky, díky kterým se váš televizor stane dominantním prvkem každé místnosti," uvedl Sangchul Lee, senior vice prezident divize Visual Display společnosti Samsung Electronics. „Lidé chtějí být neustále v kontaktu s lidmi a informacemi, které jsou pro ně důležité. Naše poslední přírůstky odrážejí vizi, ve které chytré technologie uživatele v pohodlí jejich domovů virtuálně i fyzicky propojují prostřednictvím sdílených momentů."

Hluboké zaměření na chytrou a podmanivou zábavu s podporou průlomového provedení a designu

Jako značka č. 1 na poli televizorů v USA i po celém světě společnost Samsung v roce 2010 představila první 3D televizor na světě a i dnes má v USA více než 70% tržní podíl. Obsah v 3D se vyskytuje stále častěji, a společnost proto očekává, že se pro 3D funkce u svých televizorů bude rozhodovat stále větší počet uživatelů. Právě proto usiluje o to, aby mohla v roce 2011 o více než dvě třetiny snížit pořizovací cenu 3D systémů - 3D televizorů, 3D Blu-ray přehrávačů, 3D brýlí i obsahu - a nabízí 3D funkce v širší řadě modelů. Systém 3D Peak Algorithm snižuje průměrnou spotřebu elektrické energie o cca 15 % a zároveň o 20 % zlepšuje jas. Unikátní algoritmus Motion Adaptive Dimming přispívá ke snížení spotřeby energie o dalších 20 % díky regulaci jasu LED na základě pohybových vektorů v obraze. Kromě toho byly Samsung LED televizory vyvinuty na základě ekologických technologií, jejichž cílem je snížit ekologickou stopu v průběhu celé doby životnosti výrobku.

Společnosti Samsung se také úspěšně podařilo až o 80 % zmenšit velikost rámečku, což je důležitý technický počin, díky kterému tenký rámeček snadněji splývá s prostředím. Pro uživatele se stává téměř neviditelným a při sledování 3D záznamů méně ruší.

Zmenšení velikosti rámečku pro uživatele znamená, že si mohou vychutnat obrazovku s větší plochou a širším zorným úhlem, aniž by se při tom zvětšil jejich televizor. Při používání aplikací sociálních sítí, jako jsou Skype a YouTube, při prohlížení internetových stránek, sdílení obsahu a hraní her tak získávají pocit mnohem většího začlenění.

Společnost Samsung očekává, že se rok 2011 stane přelomovým rokem pro TV s podporou internetového připojení. Téměř všechny nové modely Samsung v roce 2011 s úhlopříčkou 40 palců a více nabídnou funkce chytré televize. Diváci tak budou moci na svých velkých digitálních obrazovkách snadněji přistupovat k internetovému obsahu a věnovat se svým zálibám.

Vrcholná ukázka zábavy s konstrukčními funkcemi šitými na míru a vysoce reálnou kvalitou obrazu

První věc, které si u Samsung televizorů Série LED D8000 všimnete, je téměř nepostřehnutelný 0,2palcový kovový rámeček. Tvoří jemnou linku důmyslně rámující bohatý obsah na obrazovce a zdůrazňující lehkost televizoru. Série Samsung D8000 pokračuje v minimalistickém stylu oceněné Série C8000 a využívá zlepšený čtyřramenný podstavec, díky kterému je dosaženo naprosté harmonie s prostředím.

S dobou odezvy (MPRT) 2 milisekundy a zlepšenou funkcí LED backlight scanning nabízí tento nositel ocenění za inovaci vysoce reálný 2D, 3D a HD obraz s prvotřídní jasností. Kromě technologie Ultra Clear Panel nabízí tato televize jako první na světě technologie Micro Dimming Pro, díky kterým má obraz bohaté realistické barvy a disponuje hloubkou černých a čistotou bílých barev.

Samsung TV Série D8000 je vybavena novými 3D brýlemi Samsung s Bluetooth konektivitou a inovativním dotykovým dálkovým ovladačem, který také dokáže zobrazovat televizní programy na zabudovaném třípalcovém LCD displeji, téměř jako druhý televizor, i když na obrazovce právě běží obsah Blu-ray disku.

Samsung televizory Série D8000 mají zabudované bezdrátové připojení Wi-Fi a jsou vybaveny řadou pohodlných možností, jak spravovat a zobrazovat obsah prostřednictvím portálu Smart Hub. Televizor lze připojit k dalším zařízením prostřednictvím Samsung Wireless Link, DLNA nebo technologie One Foot Connection, kterou si společnost Samsung nechává patentovat.

samsung_10_2

S funkcí automatického nastavení 3D formátu, která je první funkcí tohoto druhu na světě, je nastavení plného 3D zobrazení hračkou

Série D7000 LED televizorů Samsung nabízí úspěšnou a vyváženou kombinaci špičkových technologií a minimalistického designu. Úchvatně tenký 0,2palcový kovově stříbrný rámeček je orámován podobně jako drahokam transparentním rámečkem využívajícím oceněnou technologii dvojího vstřikování Touch of ColorTM (ToCTM), díky čemuž kolem křišťálového okraje rámečku vynikne náznak červeně. Čtyřramenný podstavec je tenčí než ten, který byl uveden v roce 2010, ale jeho nižší výška dokáže udržet stabilitu televizoru a zachovat si přitom nádech elegance.

Sledování 3D obsahu nebylo nikdy snazší - s novým automatickým nastavením 3D formátu televizor při přehrávání 3D obsahu automaticky detekuje zobrazovací formát (side-by-side nebo top-bottom), a divák tak v klidu může zůstat sedět a nechat svůj chytrý televizor, aby nakonfiguroval obraz tak, aby z něj měl největší požitek.

Samsung LED televizory Série D7000 jsou také vybaveny vylepšenou technologií backlight scanning a interpolačním algoritmem snímků společnosti Samsung Auto Motion Plus, které vytvářejí ostrý 2D a 3D obraz a zajišťují hladký přechod snímků bez rozmazání dokonce i při nejvyšší rychlosti videa. Díky novému algoritmu 3D Peak společnosti Samsung také dochází ke zlepšení kvality 3D obrazu.

Díky portálu Smart Hub jsou Samsung LED televizory Série D7000 ideálním centrem médií doplňujícím životní styl uživatelů, kteří jsou neustále připojeni a v pohybu.

samsung_10_1

 
distrelec

Články na podobné téma

Přehled nových článků

Brož MaR

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky