Domů Samsung představuje novou kategorii mobilních dotykových počítačů: Samsung Sliding PC 7

Samsung představuje novou kategorii mobilních dotykových počítačů: Samsung Sliding PC 7

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Úterý, 15. únor 2011

samsung_14_titlPočítače řady Samsung Sliding PC 7 vybavené operačním systémem (OS) Microsoft Windows 7 a nejmodernější procesorovou platformou Intel® AtomTM prozatím přezdívanou „Oak Trail" maximálně využívají předností tablet PC, jež spočívají v konstrukčním řešení vyznačujícím se kompaktností, lehkostí a snadnou přenosností, a rovněž funkcí, které umožňují snadné psaní a vyšší produktivitu a výkon. Displej se elegantně vysune a objeví se fyzická klávesnice, která je velmi podobná klávesnici běžného notebooku. Uživatel tak má možnost využít intuitivní dotykové obrazovky, nebo klávesnice a myši.

Optický a hmatový dojem

Samsung Sliding PC 7 má 10,1palcový vícedotykový LCD displej, který podporuje rozlišení HD (1366x768), a umožňuje venkovní viditelnost (340 nit). Díky útlému provedení a nízké hmotnosti umožňuje Samsung Sliding PC 7 mobilitu, aniž by tím jakkoli utrpěla funkčnost.
Pro uživatele, kteří dávají při rychlém psaní poznámek nebo prohlížení internetu přednost fyzické klávesnici, je Samsung Sliding PC 7 opatřen plnohodnotnou klávesnicí s 80/81 klávesami, která je elegantně skryta pod displejem. Pro pohodlí uživatele se dá klávesnice úplně vysunout, takže vytváří rozhraní jako u běžných laptopů doplněné o dotykové funkce displeje. Zařízení nabízí to nejlepší z obou světů - podmanivý zážitek z práce s dotykovou obrazovkou a skutečnou klávesnici pro dosažení maximální produktivity.
S využitím předností podmanivé dotykové obrazovky a výsuvné klávesnice si uživatelé mohou vychutnat přehrávání a tvorbu multimediálního obsahu, ať už jsou kdekoli. Samsung Sliding PC 7 má dokonalou velikost pro online sledování nebo úpravu videa, odesílání nebo prohlížení fotografií, čtení zpráv nebo rychlé psaní e-mailů.
Zakusit přednosti mobilního počítače Samsung Sliding PC 7 může každý, počínaje studenty a konče mobilními pracovníky. Obrazovka je svou velikostí ideální pro tak podmanivé činnosti, jakými je sledování filmů nebo komunikace v rámci sociálních sítí. Z hlediska použití v pracovním prostředí má Samsung Sliding PC 7 přesně tu správnou velikost, aby mohl obchodní zástupce předvést prezentaci klientovi, konstruktér prohlížet výkresy nebo zdravotnický pracovník vyhledávat informace o pacientech. Je ideální pro studenty ve vzdělávacích institucích, protože je praktický, přenosný a zaměřuje se na obsah.

Co se skrývá uvnitř?

Samsung Sliding PC 7 je vybaven operačním systémem Microsoft Windows® 7 a procesorem Intel Atom, a poskytuje tak uživatelům známé prostředí a obvyklý komfort a zároveň umocňuje jejich celkový zážitek. Počítač podporuje celou řadu způsobů připojení a vstupních/výstupních portů, včetně bezdrátových modulů, USD/HDMI výstupů přes hardwarové klíče (dongle) a slotů pro microSD karty.
Samsung Sliding PC 7 je opatřen diskem SSD společnosti Samsung, který umožňuje rychlé zavedení systému, takže uživatelé získají k požadovanému obsahu přístup během několika sekund. Disk umožňuje prodlouženou výdrž baterie, což znamená, že uživatelé si mohou mezi nabíjením vychutnávat život v pohybu po dobu až osmi hodin. Disk SSD také plně podporuje multitasking, a to jak v režimu klávesnice, tak v režimu dotykové obrazovky.
samsung_14_1

Ekosystém aplikací

Samsung Sliding PC 7 se dodává s několika předinstalovanými aplikacemi, které jsou optimalizovány pro dotykový displej. Jedná se o aplikace společnosti Samsung pro práci s hudbou, videem a fotografiemi, psaní poznámek, prohlížení předpovědí počasí, organizaci času, navigaci a mnoho dalších činností. Mapy Microsoft Bing kromě toho poskytují efektivní nástroje, které uživatelům pomáhají vytěžit z vyhledávání maximum. Jde např. o intuitivní hlasové vyhledávání Bing, které uživateli umožňuje provádět vyhledávání požadovaných klíčových slov pomocí hlasových příkazů. Robustnější dotykové aplikace budou k dispozici prostřednictvím služeb Samsung App Manager a Windows Product Scout.
Díky řešením společnosti Samsung pro vzájemné propojení různých zařízení funguje Samsung Sliding PC 7 jako přípojný bod pro další přístroje, čímž umocňuje požitek z mobilní zábavy. Funkce AllShareTM umožňuje uživatelům ovládat, prohledávat, vyměňovat si a přehrávat videonahrávky, fotografie a hudbu v celé radě zařízení společnosti Samsung s certifikací DLNA (Digital Living Network Alliance) od fotoaparátů přes chytré telefony až po televizory a počítače.
Samsung Sliding PC 7 se bude také dodávat s OS Windows® 7 Professional pro podnikové uživatele, včetně univerzit, nemocnic a prodejců. Dva modely počítače Samsung Sliding PC 7 vybavené paměťovými disky SSD o kapacitě 32 či 64 GB budou na vybraných trzích v prodeji na jaře.
Samsung Sliding PC 7 se také dodává s předinstalovaným kancelářským balíkem Microsoft Office Starter 2010, který obsahuje základní verze aplikací Word a Excel s možností upgradu na kompletní sadu.
 
distrelec

Přehled nových článků

Brož MaR

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky