Domů Nový bezdrátový systém Fluke CNX usnadňuje řešení problémů

Nový bezdrátový systém Fluke CNX usnadňuje řešení problémů

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 
Pátek, 28. prosinec 2012

00Společnost Fluke Corporation představuje bezdrátový systém Fluke® CNX, první sadu měřicích přístrojů, které bezdrátově připojují více modulů pro měření a odesílají naměřené hodnoty do hlavního zařízení na vzdálenost až 20 metrů. Díky tomu mohou uživatelé řešit problémy rychle a efektivně. Tato přizpůsobitelná sada odolných přístrojů nabízí uživateli na výběr různé moduly pro měření s ohledem na jeho konkrétní potřeby při odstraňování problémů.

 

Základ bezdrátového systému Fluke CNX tvoří multimetr kategorie CAT III 1 000 V/CAT IV 600 V s displejem, který kromě jeho vlastní zobrazené hodnoty zobrazuje v reálném čase i naměřené hodnoty ze tří dalších měřicích modulů. U komplexnějších poruch může uživatel v reálném čase zobrazit současně měření až z 10 různých modulů v počítači vybavenémadaptérem CNX.

01

Systém Fluke CNX využívá nejběžnější elektronický měřicí přístroj – multimetr – a umožňuje tak technikům rozšířit jejich stávající schopnosti a dovednosti. Současně jim pomáhá splnit požadavky trhu na komplexnější práci s třífázovými rozvody bez nutnosti přeškolení na složitější měřicí přístroje.02

Bezdrátový systém Fluke CNX (modely řady 3000) lze objednat okamžitě. Dalši informace o přistrojich Fluke a aplikacich a pomoc s vyhledanim nejbližšiho distributora lze ziskat na e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na webovych strankach společnosti Fluke na adrese http://www.fluke.cz.

Moduly, obsahující například voltmetr AC, proudové kleště AC, proudové kleště iFlex AC nebo teplotní jednotka typu K, mohou odečty buď předávat v reálném čase, nebo jich zaznamenat až 65 000 sad. Zaznamenaná data lze uložit do počítače ve formátu CSV a následně vyhodnotit. Systém Fluke CNX umožňuje uživatelům umístit moduly do nebezpečných nebo obtížně přístupných prostor a naměřená data sledovat z bezpečné vzdálenosti. Technik například může odpojit rozvaděč od napájení, ke všem třem fázím připojit moduly měřicí napětí nebo proud, rozvaděč zavřít a opět jej připojit k napájení a poté pohodlně odečítat data mimo zónu s rizikem obloukového výboje.

03

 

Přehled nových článků

insio


insio


insio

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky