Domů Elektrotechnický magazín Časopis Etm Novinky Chytří pomocníci z OBZORU

Chytří pomocníci z OBZORU

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel OBZOR, výrobní družstvo Zlín   
Středa, 18. leden 2012

obzor_1_titl

Společnost OBZOR jako ryze český výrobce vačkových spínačů, domovních vypínačů a zásuvek s více jak 45letou tradicí dodává své výrobky nejen koncovým zákazníkům, ale i velkým nadnárodním společnostem. Největší předností firmy OBZOR je výroba vačkových spínačů přesně na míru podle přání zákazníka.

 

 

 • 5 let záruka
 • vysoká spolehlivost
 • dlouhá životnost
 • výroba speciáLních produktů
 • expedice do 3 dnů

Jednou z novinek, kterou firma OBZOR uvedla na svých webových stránkách www.obzor.cz, je konfigurátor vačkových spínačů a domovních vypínačů. Konfigurátor Vám napomáhá lépe se orientovat díky přiloženým fotografiím a výčtem našich výrobků. Libovolně si zde můžete kombinovat podle vlastních představ a požadavků. Konfigurátor také usnadňuje sepsat objednací kód, proto Vám šetří čas.

Vše je již přednastaveno, stačí si jen pohodlně vybrat to své.

V roce 2009 uvedla společnost na trh novou výrobkovou řadu pod označením VSN a VSR, která konstrukčně vychází a navazuje na spolehlivé a desítky let prověřené technické řešení řady předcházející, známé pod označením VS. Řada VSN a VSR se ve srovnání s původní řadou VS vyznačuje větší šíří ampérážních řad, vyššími hodnotami jmenovitého napětí a proudů, vyššími hodnotami mechanické i elektrické trvanlivosti, krytím IP20 a IP65, čtvercovým půdorysem tělesa spínače (u spínačů VS je půdorys kruhový), použitím šikmých svorek u spínačů VSN 10 - VSN 20 umožňující snazší přístup při zapojování vodičů do svorek spínače. Tyto novinky si lehce navolíte v našem konfigurátoru:

KONFIGURÁTOR VAČKOVÝCH SPÍNAČŮ

obzor_1_1

 • nové řady vačkových spínačů VSN a VSR v rozsahu 10 - 150 A, které jsou schopny zapínat, vypínat a bezpečně odpojovat silové a ovládací obvody
 • grafické znázornění spínacích programů
 • možnost čelního nebo zadního uchycení spínačů
 • dodání také v plastových krytech, krytí IP65
 • nový design plastových krytů IP65 - větší variabilita osaditelných typových řad spínačů
 • design čelních desek a ovládacích prvků se dočkal výraznějších barev, ale také lepší ergonomie při každodenním používání
 • možnost uzamykání klíčem nebo visacím zámkem
 • různá speciální provedení dle požadavku zákazníka
 • 5 let záruka na řady VSN a VSR
obzor_1_2

Moderní životní styl klade důraz na originalitu a promítá tyto trendy také na jednotlivé prvky architektury. I malé detaily, jako jsou např. vypínače, tvoří celek a dokáží mu vdechnout jedinečnost a neopako­vatelnost. U firmy OBZOR naleznete neodolatelnou výzvu pro Váš interiér. Jste konzervativní typ? Klasický, nevtíravě elegantní design řady ELEGANT vytvoří harmonický celek s jakýmkoliv typem interiéru. Ty odvážnější jistě zaujme řada VARIANT, která dominuje svými výraznými, sytými barvami. Obě tyto řady používají stejné kryty i přístroje, díky tomu je možné snadno inovovat vzhled Vašich vypínačů na zcela nový překvapivý design. Pro náročnější povahy Vám také firma OBZOR prezentuje nejnovější typ vypínačů DECENTE. Jednoduchost a nadčasovost designu s použitím přírodních ušlechtilých materiálů přímo charakterizuje tuto novou řadu. Širší rámečky ze skla, kovu či dřeva působí v interiéru luxusně a stylově zároveň. Všechny tyto variace můžete vyzkoušet na našem konfigurátoru domovních vypínačů:

KONFIGURÁTOR DOMOVNÍCH VYPÍNAČŮ

obzor_1_3

 • čeká na Vás více než 2000 kombinací
 • svůj vypínač si volíte názorně pomocí přednastavených obrázkových možností
 • z nabídky jsou pro Vás připraveny rámečky z řady ELEGANT, VARIANT, DECENTE
 • ihned se Vám zobrazí aktuální cena a přesný objednací kód
 • sestavovat lze nejen domovní vypínače, ale nabídneme Vám i termostaty, PIR čidla, bezdrátové ovládání a zásuvky pro vyhrazené okruhy a možnost konfigurovat i vícerámečky
 • můžete rovnou objednávat z položek e-shopu, tak i zároveň z položek konfigurátoru
obzor_1_4

Kromě těchto produktů vyrábíme další drobné elektromechanické produkty, plastové výlisky pro automotive průmysl, obráběné kovové díly a výsek těsnění. Nabízíme i bezdrátové ovládání, termostaty a PIR čidla v designu našich vypínačů. Vyrábíme také škálu výrobků pro zdravotnictví.

obzor_1_5

Od roku 2011 naleznete v našem sortimentu také LED osvětlení pro domácnost i průmyslové aplikace. Jednou ze žhavých novinek v sortimentu LED osvětlení je naše rozšířená řada pouličních lamp o novou generaci s důmyslným designem, různých výkonů s výbornou efektivitou a nízkými náklady na provoz. Jsme schopni poskytnout profesionální poradenství, výpočty návratnosti investice do LED zdrojů a především zdarma výpočty a návrh konkrétních aplikací osvětlení (př. osvětlení silnice II. třídy, pěší zóny, výrobní haly aj.).

Snahou družstva je neustále zvyšovat kvalitu svých výrobků, a proto v roce 1997 přistoupilo k certifikaci systému jakosti dle ČSN EN ISO 9001:1995. V roce 2000 byl obhájen systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9002 a v současné době firma disponuje certifikáty dle ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN EN ISO 14001:2005.

Jako zaměstnavatel zdravotně postižených opravňuje společnost poskytovat svým odběratelům náhradní plnění dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti.

Příklady návratnosti investice pro restauraci a výrobní halu

obzor_1_6

obzor_1_7

V nákladech na pořízení je uvedena maloobchodní cena. Všechny ceny v tabulce jsou uvedeny včetně DPH.

 

OBZOR, výrobní družstvo Zlín
Na Slanici 378
764 13 Zlín
tel.: +420 577 195 111
fax: +420 577 195 137
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
internet: www.obzor.cz

 
distrelec
Brož MaR

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky