Domů Technologicky nadstandardní model POPRVÉ ve střední třídě

Technologicky nadstandardní model POPRVÉ ve střední třídě

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Čtvrtek, 08. leden 2009
lcd_samsung_titlSamsung jako jediný výrobce přichází na český předvánoční trh s jedinečným modelem, který obsahuje LED podsvícení typické zatím jen pro televizory nejvyšších tříd. Jedinečným modelem Full HD LCD televizor LE40A786, je vybaven revoluční technologií Smart LED.

Jedná se o jediný model LCD TV Samsung Série 7, který přináší skutečnou černou a v současnosti nejvyšší kontrast za dostupnou cenu. S touto technologií jsme se zatím mohli setkat jen u televizorů nejvyšších tříd bez ohledu na značku. LCD TV Samsung LE40A786 si můžete pořídit již za 39 990 Kč.

lcd_samsung_b1

Kromě výjimečné kvality obrazu, přináší LED technologie také výraznou úsporu spotřeby energie. LCD TV LE40A786 je plná inovativních funkcí a vylepšení, která vyhoví i těm nejnáročnějším zákazníkům. LCD TV Série 7 jsou určeny především pro ty uživatele, kteří vlastní širokou škálu vlastního či stahovaného multimediálního obsahu, a také pro zákazníky, kteří jsou majiteli dalších HD periferií.

Model LE40A786, stejně tak jako další modely Série 7, není určen pouze pro sledování televizních programů. Stává se z něj multimediální centrum domácnosti a proto je nově vybaven i USB portem, který zákazníkům umožní sledovat vlastní obsah z připojených zařízení či hrát hry. Knihovna usnadňuje jejich organizaci a novinka InfoLive přináší internetové zdroje informací přímo na obrazovku. Na dosah dálkového ovladače tak můžete míz zpravodajství, počasí i burzovní informace v reálném čase (pouze v některých zemích).

lcd_samsung_b2

InfoLive vzniklo díky spolupráci Samsung s Yahoo!. Yahoo! poskytuje obsah, který získává od dalších poskytovatelů. Díky InfoLive je možné tyto informace sledovat přímo na televizorech Série 7.

Díky vylepšené funkci WiseLink Pro mohou uživatelé využít rychlé USB připojení a sledovat video stažené z internetu. Certifikace DLNA umožňuje drátové či bezdrátové sdílení dat mezi všemi AV a IT zařízeními v domě, jako jsou mobilní telefony, osobní počítače a tiskárny.

Hlavní výhodou modelů Série 7 je snadnost použití a konektivita. Všechny televizory jsou vybaveny Smart Content Managementem (inteligentní správce obsahu) a novým uživatelským rozhraním, které umožňuje divákům snadno přistupovat obsahu uloženému v zabudované flash paměti televizoru.

Všechny modely této série překračují standardy pro HDTV kvalitu obrazu, kterou již zákazníci od firmy Samsung běžně očekávají. Proto je v televizorech použita nejnovější technologie, která umožňuje dosáhnout plného 1920x1080p rozlišení s neuvěřitelně přesným obrazem a hlubokým kontrastem.

Hráči a milovníci filmů ocení širší zvukové frekvence, které dokáží modely Série 7 reprodukovat díky oddělenému subwooferu a dolů mířícím reproduktorům. Sportovní fanoušci si jistě zamilují Sports Mode. Jedním stisknutím tlačítka se nastavení televizoru změní tak, aby bylo optimalizováno pro sledování sportovních akcí.

 
distrelec

Přehled nových článků

amper 2023 Noark Electric Witty Petr Soukup PRE Kiwa Hotel Avanti Abb

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky