Elektrotechnický magazínNovinka APC SmartConnect. Kontrolujte stav UPS v online prostředí například pomocí mobilu Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Pavel   
Zveřejněno: Pátek, 14. září 2018

apc smart-ups 1500va lcd 230v with smartconnect_3_smallPraha, 12. září 2018 - Značka APC by Schneider Electric představuje novinku v oblasti nepřerušitelných zdrojů napájení ve své řadě produktů Smart-UPS. Jedná se o technologii SmartConnect, která umožňuje uživatelům vzdálené a snadné zobrazení informací o jejich UPS prostřednictvím zabezpečeného webového prostředí. S ohledem na parametry řady Smart-UPS najde zařízení využití hlavně mezi zákazníky z malých a středních firem, které se chtějí efektivněji chránit před výpadky napájení, poklesem napětí, napěťovými špičkami, podpětím a přepětím.

UPS můžete monitorovat online například přes mobil

„Pomocí SmartConnectu můžete monitorovat své zařízení UPS s kterýmkoliv zařízením s webovým prohlížečem a připojením k internetu, například z vašeho mobilu. Stačí jen připojit UPS SmartConnect k síti a následně načíst QR kód, třeba pomocí aplikace mySchneider,“ přibližuje Petr Baudyš ze Schneider Electric. Nastavení zařízení SmartConnect-UPS je snadné a nevyžaduje žádný další hardware ani software. V současné době existuje několik řad z kategorie Smart-UPS podporující SmartConnect. Tyto řady jsou označeny prefixem SMT a SMC a následně doplněny postfixem C, například SMC1000IC, SMT2200IC.

Pokročilá zákaznická podpora a rychlý servis

Funkce APC SmartConnect umožňuje zobrazit stav UPS pomocí zabezpečeného webového prohlížeče. „Toto inovativní rozhraní vzdálené správy vám dopřeje mimo jiné například automatické oznámení, aktualizaci firmware nebo třeba pokročilou podporu. Data jsou v CRM, takže víme, kdo jste, když zavoláte, a my pak můžeme rychle a operativně jednat a pomoct. Vše zmíněné má za cíl maximalizovat životnost zařízení,“ doplňuje Petr Baudyš ze Schneider Electric.

 
Nové ePDU G3 s měřením, spínáním a řízením jsou výkonným nástrojem expertů Tisk
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Administrator   
Zveřejněno: Sobota, 27. červen 2015

ePDUG3-R2L-Family-mixed2_nahled_150pxEaton Elektrotechnika s.r.o. v uplynulých dnech uvedla na trh třetí generaci vnitrostajanových rozvaděčů ePDU. Hlavním přínosem tzv. G3 ePDU je zefektivnění využívání energie, lze např. měřit zásuvky nejen lokálně, ale i na dálku s min. přesností 99 %. Rozváděče jsou velmi dobře využitelné především v IT prostředí, kde díky větší kontrole na úrovni jednotlivých zařízení umožňují přesněji monitorovat spotřebu energie zařízení.

 
KUKI TV: chytrá televize od Dial Telecomu s řadou služeb a videopůjčovnou zdarma Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 6
NejhoršíNejlepší 
Zveřejněno: Středa, 22. duben 2015

DT-100x60Řadu nadstandardních funkcí a služeb zdarma nabízí nová televize KUKI TV. Zdarma je například rozsáhlá videopůjčovna s více než tisíci tituly, za pozornost stojí rovněž až 100 hodin nahrávací kapacity nebo možnost si přehrát pořady až 48 hodin zpětně. Zákazníci ji mohou získat ve dvou variantách, s třiceti, nebo se šedesáti programy dle vlastního výběru ze sta nabízených kanálů.

 

 
Nejznámější pražská business centra nově zapojena do metropolitní datové sítě. Ta má neomezenou kapacitu Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 
Zveřejněno: Neděle, 22. únor 2015

Dial Telecom, a. s., přední český poskytovatel datových a hlasových služeb, připojil do své vysokorychlostní metropolitní sítě dalších pět významných administrativních budov. Konkrétně jde o business centra The Blox na Dejvické, Quadrio na zastávce metra Národní, Lighthouse v Jankovcově ulici, River Garden II a River Garden III na Rohanském nábřeží. Metropolitní síť Dial Telecomu má v podstatě neomezenou kapacitu.

 
Nové senzory Eaton E67 s prodlouženým dosahem detekují všechny objekty až do 2,4 m Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Administrator   
Zveřejněno: Pátek, 11. červenec 2014
 
Hager – váš dodavatel kompletní elektroinstalační techniky Tisk Email
Zveřejněno: Čtvrtek, 17. leden 2013

00Společnost Hager se v oblasti rozvaděčových systémů, automatizace budov i systémů pro ukládání vedení pro bytovou a komerčnívýstavbu řadí mezi špičku výrobců v elektrotechnickém odvětví.

 
Přepěťové ochrany CITEL pro vysokofrekvenční aplikace Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 
Zveřejněno: Středa, 16. leden 2013

00V odborných časopisech jste se již pravděpodobně setkali s víceč lánky o přepěťových ochranách pro napájecí sítě nn. Méně sepíše o potřebě přepěťových ochran i pro další aplikace v oblasti slaboproudu. MaR, datových přenosů a vysokofrekvenční techniky.V tomto článku se zmíním o přepěťových ochranách pro vysokofrekvenčnít echniku, tzn. pro frekvence až do oblasti několika GHz.

 
Úspory a bezpečnost s novými bateriovými zdroji Tisk Email
Napsal uživatel Ing. Michal Tipek, Astip Brno   
Zveřejněno: Pátek, 29. červen 2012

astip_etm_02_12_00Elektrická zařízení zajišťující požární bezpečnost staveb hrají v době požáru významnou roli při ochraně lidských životů. A protože se jedná o zařízení činná, je pro jejich bezpečný provoz důležitý vhodný výběr napájecích zdrojů, způsob propojení napájecích zdrojů s elektrickými požárně bezpečnostními zařízeními a v neposlední řadě ovládání těchto zařízení signály EPS.

 


Stránka 1 z 12
distrelec
insio
testo
ABB
danfoss
brady Test

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky