Domů Elektrotechnický magazín Časopis Etm Přístroje a součástky Nové indukční a optické snímače společnosti Eaton

Nové indukční a optické snímače společnosti Eaton

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 
Pátek, 30. listopad 2012

00Eaton Corporation, předni vyrobce a distributor elektrotechnickeho zařizeni, uvedla na trh čtyři nove moderni snimače. Jsou schopne detekovat objekty bez ohledu na barvu a texturu materialu, odrazivost, kontrast nebo tvar povrchu, v připadě NanoView pak i detekce průhlednych objektů. Analogovy snimač AccuProx doplnil řadu induktivnich snimačů řady Proximity a ke skupině fotoelektrickych snimačů přibyly snimače NanoView, IntelliView a E67 Perfect Prox.

Řada analogových snímačů AccuProx se vyznačuje bezkonkurenčním rozsahem měřených vzdáleností, linearitou a přesností v cenově dostupném válcovém provedení.

 02

Nově zařazený Eaton AccuProx je nový špičkový analogový induktivní snímač, který na rozdíl od standardních induktivních snímačů, jejichž výstupní signál je závislý na přítomnosti nebo nepřítomnosti sledovaného objektu, poskytuje elektrický signál, jehož hodnota se mění úměrně s polohou kovového objektu v dosahu snímače. AccuProx je tak ideálním řešením pro situace, kde je nutné přesné snímání a měření.
01
Řada Eaton snímačů NanoView v sobě kombinuje kvalitní optické snímání, robustní miniaturní provedení a výhodnou cenu. Tyto malé,ale výkonné snímače jsou k dispozici v různých režimech optického provedení, včetně průsvitu, polarizovaného odrazu, rozptýleného odrazunebo rozptylu s pevnou ohniskovou vzdáleností. Speciální verze jsou schopné detekce průhledných objektů.

Řada Eaton IntelliView je kolekce speciálních optických snímačů s novými technologickými principy, určená k řešení jedinečných a složitých bezkontaktních aplikací. Tato řada zahrnuje senzory s nastavitelným potlačením pozadí, snímače vzdálenosti s analogovými výstupy, barevné senzory, kontrastní senzory a UV senzory.

Eaton řada E67 Long Range Perfect Prox byla navržena s ohledem na jedinou věc – řešení těch nejobtížnějších aplikací fotoelektrického snímání. Pomocí patentované optiky a technologie Perfect Prox je řada E67 schopna spolehlivě detekovat objekty bez ohledu na barvu a texturu materiálu, odrazivost, kontrast nebo tvar povrchu. Zároveň dokáže ignorovat objekty těsně vedle definované zóny pro snímání objektů.

Standardní řada E67 může být při výrobě nastavena na vzdálenost mezi 60 a 240 cm (v krocích po 10 cm) tak, aby se přizpůsobila každému typu použití.

04

Více informací prosím na našich kontaktech nebo na http://www.eatonelektrotechnika.cz.

 
distrelec
Brož MaR

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky