Domů Elektrotechnický magazín Časopis Etm Přístroje a součástky

Elektrotechnický magazínUPS Eaton 9PX s třífázovým napájením dosahuje až 98% účinnosti Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Administrator   
Zveřejněno: Pondělí, 18. listopad 2013

Eaton Elektrotechnika s.r.o., výrobce a distributor elektrotechnického zařízení, uvedl modely záložních energetických zdrojů řady UPS Eaton 9PX, nově s třífázovým napájením. Jsou dostupné ve výkonech 6, 8 a 11 kVA. V energeticky úsporném režimu dosahují 98% účinnosti, v režimu dvojité konverze 95% a disponují účiníkem o hodnotě 0,9. Jednotky jsou opatřeny řídicím systémem pro regulaci provozu UPS a bypassem, který usnadňuje výměnu UPS bez nutnosti vypínání klíčových systémů.


 

 

 

Třífázová on-line UPS pro SME podniky, datacentra i IT střediska

Nově uvedená UPS zařízení řady Eaton 9PX s třífázovým vstupem a jednofázovým výstupem jsou vhodná zejména pro malé a střední podniky, datová centra, IT střediska či uzly komunikační infrastruktury. Zařízení jsou nabízena ve výkonnostních variantách 6, 8 a 11 kVA a doplňují tak stávající jednofázová zařízení řady 9PX, které jsou k dispozici s výkony od 5 do 11 kVA.

Vysoká účinnost vede k úspoře energií a vyššímu výkonu

Vysoká energetická účinnost je klíčovým rysem řady UPS 9PX. Při provozu v režimu on-line s dvojitou konverzí dosahují až 95% účinnosti, v režimu vysoké energetické účinnosti až 98 %. To vede k úspoře až 40% elektrické energie oproti konkurenčním produktům. Vysoký výstupní účiník o hodnotě 0,9 pak umožňuje transformovat až o 28 % více užitečné energie oproti produktům s podobnými parametry. 

Údržbový bypass pro snadnou výměnu UPS

Nové UPS řady Eaton 9PX jsou vybaveny údržbovým bypassem sloužícím pro okamžité přímé propojení UPS vstupu s výstupem, v případě jakéhokoliv problému (přetížení, přehřátí…), nebo pro výměnu jednoho UPS zařízení za druhé bez, nutnosti vypínání klíčových systémů.

 

Přehledný LCD displej a řídicí systém pro regulaci provozu UPS

Rozměrný LCD displej, kterým jsou UPS 9PX opatřeny, přehledně poskytuje všechny podstatné provozní informace o stavu UPS a nabízí snadný přístup k rozsáhlým analytickým údajům a možnostem konfigurace a správy zařízení. Všechny jednotky rovněž disponují integrovaným řídicím systémem, který v režimu dvojité konverze nepřetržitě monitoruje průběh napájení a reguluje provoz UPS pro optimální využití kapacity. 

Prostorově úsporná konstrukce

Všechny UPS řady 9PX jsou, s montážní výškou 6U v datovém rozvaděči, prostorově úsporné a snadno skladovatelné. Modely této řady je možné provozovat v samostatně stojícím provedení vertikálně (tower), nebo horizontálně ve stojanu (rack).

Software pro vzdálenou správu

Možnost vzdáleného monitorování a ovládání řady UPS 9PX zajišťuje software Intelligent Power Manager (IPM), který je standardně dodáván ke všem modelům této řady a je plně kompatibilní se všemi hlavními operačními systémy a populárními virtuálními platformami, včetně VMware vCenter, Microsoft Systems Center, Citrix XENCenter a Red Hat KVM.

 

Pro další informace jsme k dispozici na níže uvedených kontaktech, nebo navštivte webové stránky http://www.Eaton.cz nebo http://www.eaton.eu/9PX .

 
PTT vysílačky pro rychlou komunikaci Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Administrator   
Zveřejněno: Úterý, 03. prosinec 2013

vyslakyStaronové komunikační zařízení, tzv. PTT (push to talk = zmáčkni a mluv) vysílačky, si připravil pro firemní i rezidentní zákazníky mobilní operátor Air Telecom.  Vysílačky jsou totiž na trhu stále hojně využívanou platformou. Mají uplatnění zejména v praxi jednotlivců i firem, ať už ve stavebnictví, dispečinků taxislužeb, logistiky a autodopravy nebo v dalších oblastech. Vysílačky v rámci mobilní sítě však v ČR provozuje jen Air Telecom (značka U:fon). Výhodou je i akční radius po celé České republice, nejen na krátkou vzdálenost, a samozřejmě cena.

 
Bezkontaktní měření objemu sypkých látek Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 11
NejhoršíNejlepší 
Zveřejněno: Středa, 13. březen 2013

130220

Bulkscan® LMS511 využívá technologii měření doby letu laserového paprsku pro bezkontaktní měření prošlého objemu na dopravníkových pásech. Pomocí technologie více odrazů a kombinace měření doby letu paprsku s informací o rychlosti dopravníku může Bulkscan® vyhodnotit spolehlivou informaci o prošlém objemu látky nezávisle na materiálu a jeho vlastnostech nebo klimatických podmínek.

 

 
Diagnóza: důkladná analýza sítě nutná, avšak s kvalitním know-how Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Zveřejněno: Sobota, 29. prosinec 2012

00

Se vzrůstajícími požadavky na úspory elektrické energie a nepřetržitýmonitoring mnoha provozů vzrůstá počet instalovanýchpanelových multimetrů/analyzátorů sítě. Tuto skutečnost jakožtoprodejce analyzátorů společnosti SOCOMEC vítáme, ale zároveň bychomse s vámi rádi podělili o několik zkušeností s jejich instalací a použitím.Cílem článku je ukázat, že dobrým sluhou je jen správně zapojený, nakonfigurovanýa pochopený analyzátor, opačný případ plodí zbytečnounespokojenost koncového uživatele.

 
Nový bezdrátový systém Fluke CNX usnadňuje řešení problémů Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 
Zveřejněno: Pátek, 28. prosinec 2012

00Společnost Fluke Corporation představuje bezdrátový systém Fluke® CNX, první sadu měřicích přístrojů, které bezdrátově připojují více modulů pro měření a odesílají naměřené hodnoty do hlavního zařízení na vzdálenost až 20 metrů. Díky tomu mohou uživatelé řešit problémy rychle a efektivně. Tato přizpůsobitelná sada odolných přístrojů nabízí uživateli na výběr různé moduly pro měření s ohledem na jeho konkrétní potřeby při odstraňování problémů.

 
První mobilní multifunkční tiskárna Tisk Email
Zveřejněno: Úterý, 11. prosinec 2012

00Nový, unikátní model tiskárny HP Officejet 150 Mobile All-in-One poskytne svým uživatelům profesionální kvalitu tisku, rychlé kopírování i skenování kdekoliv na cestách.

 
Nové indukční a optické snímače společnosti Eaton Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 
Zveřejněno: Pátek, 30. listopad 2012

00Eaton Corporation, předni vyrobce a distributor elektrotechnickeho zařizeni, uvedla na trh čtyři nove moderni snimače. Jsou schopne detekovat objekty bez ohledu na barvu a texturu materialu, odrazivost, kontrast nebo tvar povrchu, v připadě NanoView pak i detekce průhlednych objektů. Analogovy snimač AccuProx doplnil řadu induktivnich snimačů řady Proximity a ke skupině fotoelektrickych snimačů přibyly snimače NanoView, IntelliView a E67 Perfect Prox.

 
Přepěťové ochrany CITEL pro MaR a datovou komunikaci Tisk Email
Zveřejněno: Čtvrtek, 15. listopad 2012

00V odborném tisku bylo již uveřejněno několik článků o přepěťových ochranách pro napájecí sítě nn a jejich důležitosti. Trochu stranou zájmu zůstávají přepěťové ochrany pro slaboproud (MaR, datovou komunikaci, vf přenosy apod.). Přitom především datová komunikace nabývá v poslední době stále větší důležitosti (nejrůznější přenosy dat, inteligentní budovy, propojené technologické procesy atd.) a pro řadu oblastí je bezchybná funkce datové komunikace nezbytná. Datová ko­munikace je však velmi citlivá na přepětí, která se mohou indukovat do přenosových linek. I když se většinou používají pro přenos zkroucené vodiče (většinou se stíněním), ochrana proti přepětím tím není plně zajiš­těna. Tuto ochranu poskytují pouze správně vybrané a správně zapojené přepěťové ochrany (svodiče přepětí).

 


Stránka 1 z 10
distrelec
insio
testo
ABB
danfoss
brady Test

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky