Domů Elektrotechnický magazín Časopis Etm Novinky Novinky v domovní elektroinstalaci

Novinky v domovní elektroinstalaci

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Čtvrtek, 26. duben 2012

obzor_2titlV moderní domácnosti se s nárůstem potřeby elektrospotřebičů také zvyšují nároky na počty zásuvek v místnosti. Pokud se nehodláte smířit se sítí prodlužovacích šňůr a rozboček, mohou být pro vás řešením novinky české firmy OBZOR Zlín. Firma uvádí na trh nejnovější řadu vypínačů DECENTE rozšířením násobnosti rámečků v materiálu dřevo, sklo a kov.

Rekonstrukce je příležitostí sladit všechny elektroinstalační přístroje perfektně designově s interiérem a vytvořit si nejen funkční domácnost, ale také navodit příjemné pohodlí spokojenosti z využitých doplňků v podobě vkusných rámečků.

Jednoduchost, střízlivost a použití přírodních ušlechtilých materiálů charakterizuje nejnovější řadu DECENTE. Širší rámečky této řady působí luxusně a stylově doplní interier. Výhodou širších rámečků v podobě zamezení „oťapkané" zdi kolem vypínače jistě ocení v domácnosti jak ženské tak mužské pohlaví. Ženy se nemusí nelibě dívat na zhyzděnou zeď a jejich manželé se již nemusí trápit s opakovanou výmalbou.

Rámečky ze skla nabízejí sedm barevných možností od mléčné bílé až po sytě červenou. Dřevěné rámečky můžete vybírat z materiálu dub, ořech a mahagon. Jediné pětirámečky, jak svislé tak vodorovné, nejsou v provedení nerez. Pokud toužíte po stylovém kovovém rámečku, touto násobností vám jistě vyhoví i rámeček z hliníku, který je stejně bytelný jak nerezové provedení. Rámečky je možné kombinovat s bílými, černými anebo několika metalickými (hliník, grafit, zlato, titan) odstíny středových krytů. Celkem je vám k dispozici 72 kombinací rámečků a krytů této neodolatelné řady.

Pokud si stále vybíráte z nepřeberného množství vypínačů, kterým náš trh oplývá, a nejste si jisti, jestli vypínač ten či onen, jsou tu ještě další důležitá fakta, která by vás mohla přimět vybrat si právě vypínač DECENTE. Jak bylo zmíněno, OBZOR je ryze česká firma s dlouholetou tradicí, která je zařazena do programu Česká kvalita.

obzor_2_1

V programu je ověřená způsobilost výrobce k dlouhodobému dodržování stability procesů a tím i kvality jeho produktů. Nejen rámečky a kryty, ale také přístroje vypínačů jsou českým produktem ze Zlína, které se oproti některé konkurenci vyznačují kvalitním zpracováním, pevností a bytelností kovových rámečků. Plastové díly jsou také lisovány v závodě Zlín. Konkurenceschopná je také cenová hladina této řady. Provedení rámečků ze skla je na našem trhu jistě bezkonkurenční.

Doplňky pro vaše vypínače

Vypínač nemusí mít jen funkci spínání, ale také orientační a signalizační. Tyto další dvě funkce jsou spojené s prosvětlením vypínačů, které firma OBZOR nabízí v barvách modré, zelené a oranžové doutnavky. Příkladem zapojení vypínače pro funkci signalizační může být v případech, kdy nás světýlko upozorňuje, že jsme nezhasli třeba ve sklepě.

obzor_2_2

 

 

Články na podobné téma

insio


insio


insio

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky