Domů Panasonic uvádí ekonomickou variantu výkonného PLC FP7

Panasonic uvádí ekonomickou variantu výkonného PLC FP7

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Neděle, 29. listopad 2015

staen_souborVyšší výkon spolu s menšími rozměry, rozsáhlé komunikační funkce a integrované řízení pohonů – to vše dělá z tohoto ekonomického PLC ideálního „všeuměla“.

Jeho malé rozměry umožňují vestavbu i do stávajících výrobních linek např.: pick-and-place strojů, kde prostor pro umístění je vždy minimální. Tento programovatelný automat dokáže zpracovat jeden programový krok pouze za 14 ns.

Toto modulární PLC může být rozšířeno až 16ti jednotkami různých funkcí. To umožňuje velmi flexibilní nastavení celého systému právě vhodným výběrem ze široké škály modulů ze série FP7. Rozšiřující paměť, komunikační kazety nebo zdroj reálného času jsou jen krátkou ukázkou možností PLC FP7. Systém lze rozšiřovat do stran, ale i tzv. add-on kazetami, které zvyšují funkcionalitu bez nároků na místo na DIN liště.  Malé zařízení s kompaktními rozměry přináší vysokou flexibilitu celého systému.

Dalším výrazným benefitem systému je možnost sdílet programovou a datovou paměť a společně navýšit její kapacitu v případě potřeby.

Důležité atributy v kostce:

•             Programová kapacita 64 k kroků

•             Vysoká rychlost procesoru (14 ns/krok)

•             Velká datová paměť

•             Výborný poměr cena-výkon

•             Rozšiřitelné moduly (analogové vstupy, analogové výstupy, vstupy pro termistor, atd.)

•             Komunikační kazety (Ethernet, RS232C, RS422 nebo RS485)

 

Přehled nových článků

insio


insio


insio

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky