Domů Panasonic: Inteligentní elektroměr pro 24 odběrných míst

Panasonic: Inteligentní elektroměr pro 24 odběrných míst

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Středa, 21. říjen 2015

1515_KW2MNovinkou v oblasti měření a analýzy elektrické energie je KW2M - inteligentní měřák společnosti Panasonic, který disponuje nejen měřicími obvody, ale i mnoha způsoby komunikace včetně Ethernetu a analytických funkcí.

Energetický management v průmyslu je vnímán jako stále důležitější součást výroby. Z tohoto důvodu vzniká poptávka po inteligentním měřicím přístroji s možností multifunkčního použití. S příchodem KW2M dokáže společnost Panasonic právě toto nabídnout - novou generaci multifunkčních přístrojů umožňujících měřit jediným přístrojem nejen spotřebu, ale i kvalitu elektrické energie v mnoha parametrech a to až do maximálního počtu 8 třífázových nebo 24 samostatných jednofázových odběrů. Právě rozšiřitelnými moduly se dosáhne optimální velikosti měřicí soustavy a přináší velké úspory hlavně při měření mnoha odběrných bodů.

Na rozdíl od standardních zařízení disponuje Eco Power Meter KW9M speciálními konektory pro rychlou montáž, které přinášejí výrazné časové a tím i finanční úspory při montáži. Dvouprocesorová technologie vnitřní elektroniky pak umožňuje oddělit samotné měření od zpracování dat a následnou komunikaci. Jeden procesor je vyhrazen pro výpočet a sdílení zatímco druhý vkládá stoprocentní výkon do měření. Tím je zabezpečeno, že každou milisekundu, při obnově displeje, budou zobrazeny opravdu aktuální hodnoty.

 
distrelec

Přehled nových článků

insio
testo
ABB
danfoss
brady Test

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky