Domů Společnost Huawei dosáhla milníku 10 milionů prodaných smartphonů P8 lite

Společnost Huawei dosáhla milníku 10 milionů prodaných smartphonů P8 lite

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Pondělí, 08. únor 2016

V lednu 2016 společnost prodala rekordních 12 milionů chytrých mobilních telefonů, čímž zaznamenala 93% nárůst prodejů oproti lednu 2015

 

P8-lite-black1Společnost Huawei, třetí největší výrobce chytrých mobilních telefonů, dosáhla dalšího úspěchu prodejem 10 milionů smartphonů Huawei P8 lite. Tento milník společnost pokořila už devět měsíců po uvedení modelu Huawei P8 lite na trh v Evropě. Na celém světě využívá některý z modelů řady Huawei P8 (P8, P8 lite, P8 max) více než 16 milionů uživatelů. Společnost navíc v lednu 2016 prodala více než 12 milionů smartphonů, čímž stanovila své nové měsíční maximum.

V lednu 93% meziroční nárůst prodejů

Rok 2016 začal pro Huawei velmi úspěšně. V lednu 2016 prodala společnost více než 12 milionů smartphonů, zaznamenala 93% nárůst prodejů oproti lednu minulého roku a překonala svůj rekord v počtu prodaných zařízení za jeden měsíc. Leden byl současně čtvrtým měsícem v řadě, v němž společnost Huawei prodala vždy více než 10 milionů chytrých mobilních telefonů. Růst povědomí o značce a stoupající celosvětové prodeje mají za následek neustále se zvyšující zájem zákazníků o zařízení Huawei.

 

Silný rok 2015

Tento úspěch je založený především na silném roce 2015, během něhož společnost Huawei prodala 108 milionů smartphonů, o 44 % více než v předešlém roce, a napevno se tak etablovala mezi třemi největšími výrobci chytrých mobilních telefonů.

 

graf-prodeje-P8liteVíce prodejů Huawei P8 lite na trzích mimo Čínu

Huawei P8 lite je prvním smartphonem z dílny Huawei, který dosáhl na světovém trhu vyšších prodejů než v Číně. Tento fakt vystihuje globální strategii Huawei, zaměřující se na mezinárodní trh, a potvrzuje její účinnost.

 

Huawei P8 lite převzal stylový design řady Huawei P. Výsledkem je elegantní chytrý mobilní telefon s výbornou kvalitou konstrukčního zpracování. Smartphone vyniká štíhlým tělem, v rámci portfolia Huawei pak přináší uživatelům, kteří model nakupují v rekordním množství, výborný výkon a elegantní zpracování za přijatelnou cenu.

 

Model P8 lite sa stal v průběhu čtvrtého kvartálu 2015 nejprodávanějším modelem v kategorii chytrých mobilních telefonů v mnohých prodejních kanálech na českém i slovenském trhu.

 

P8-lite-white1Pro více informací navštivte consumer.huawei.com/cz, huaweidevice.cz nebo consumer.huawei.com/minisite/cz/p8lite/.

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Facebook – CZ/SK: www.facebook.com/HuaweideviceCZSK

YouTube: www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCZSK

 
distrelec

Články na podobné téma

Přehled nových článků

insio
testo
ABB
danfoss
brady Test

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky