Domů Huawei a fotbalista Robert Lewandowski spojují síly

Huawei a fotbalista Robert Lewandowski spojují síly

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 7
NejhoršíNejlepší 
Středa, 11. listopad 2015

Wang-Yanming-Robert-Lewandowski_mensiRobert Lewandowski, kapitán polského reprezentačního týmu a jeden z nejlepších fotbalistů planety hájící barvy Bayernu Mnichov, se stal novým ambasadorem společnosti Huawei pro vybrané evropské země (region střední a východní Evropy, Skandinávie, pobaltské země). Robert bude prezentovat značku Huawei a její produkty z oblasti smartphonů, tabletů a inteligentních nositelných zařízení. Zapojení světového top fotbalisty do prezentace značky je v souladu se sloganem Huawei: „Make it Possible“.

 


Make it Possible
Životní cesta Roberta Lewandowského však nebyla jednoduchá a musel neustále překonávat řadu překážek. Ovšem díky tvrdé práci a víře ve vlastní schopnosti se mu podařilo splnit si svůj největší životní sen přesně ve smyslu „Make it Possible“.

Paralely v osudech
Za značkou Huawei se skrývá podobný příběh – byla založena v roce 1987 jako malá společnost s několika zaměstnanci. Za necelých 30 let překonala společnost řadu překážek. Se zaměřením na inovace v oblasti spotřebitelských produktů neustále investovala do výzkumu a vývoje, a především díky tvrdé práci se výsledek nakonec dostavil – dnes společnost Huawei působí ve vice než 170 zemích a regionech světa. Z neznámé společnosti se Huawei vypracovala do první stovky nejhodnotnějších značek (dle hodnocení Interbrand).Lewandowski

Zvýšení povědomí o značce
„Robert Lewandowski hledal cestu, jak splnit to, co si sám předsevzal. Dokázal, že díky zanícení a tvrdé práci se úspěch nakonec dostaví. Proměnil sny malého chlapce o dráze profesionálního fotbalového hráče ve skutečnost, přesně v souladu se sloganem naší společnosti – Make it Possible. Robert je bezesporu ta pravá osoba, která by měla reprezentovat duši Huawei,“ řekl Wang Yanming, prezident Huawei Consumer BG pro Central East Europe and Nordic Region.

Inspirovat lidi, aby plnili své sny
„Jsem nadšený, že mohou spolupracovat se značkou Huawei, která má opravdu silný odkaz make it possible,“ uvedl Rober Lewandowski a dodal: „Věřím, že naše vzájemná spolupráce ještě vice rozšíří povědomí o značce Huawei a zároveň inspiruje lidi, aby uskutečnili své sny.“

Pro informace o produktech Huawei navštivte consumer.huawei.com/cz nebo huaweidevice.cz


Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:
Facebook – CZ/SK: www.facebook.com/HuaweideviceCZSK
YouTube: www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCZSK

 
distrelec

Články na podobné téma

Přehled nových článků

Brož MaR

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky