Domů Huawei rozvíjí spolupráci s předními světovými značkami

Huawei rozvíjí spolupráci s předními světovými značkami

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 
Pátek, 29. leden 2016

Nexus6P_goldSpolečnost Huawei během tiskové konference na veletrhu CES 2016 mimo jiné vyzdvihla spolupráci s předními světovými značkami z nejrůznějších odvětví. Díky kooperaci s leadery z oblasti technologií (Google), módy (Swarovski) nebo audiotechniky (Harman/Kardon) může Huawei svým zákazníkům nabídnout řadu atraktivních prémiových zařízení, která vznikají na základě spojení dlouholetých zkušeností, prověřené kvality a inovativních technologií klíčových světových značek.

 

Huawei a Harman/Kardon: díky spolupráci se společností Harman/Kardon mají uživatelé tabletu Huawei M2 k dispozici prvotřídní audio technologii, která zdokonaluje zážitek z poslechu tohoto desetipalcového tabletu. Harman International se svojí hlavní značkou Harman/Kardon je světový leader v oblasti audio řešení pro domácnosti, automobily nebo pro běžný poslech hudby na cestách. Nová audio technologie Clari-Fi, kterou je tablet Huawei M2 10.0 vybaven, dokáže obnovit zvukové detaily, jež zanikly kompresí digitální hudby. Výsledkem je čistší, ostřejší, vícevrstvý, dynamičtější, a hlavně reálnější zvuk.

Huawei-Watch-JewelHuawei a Swarovski: vzhledem k loňskému úspěšnému uvedení chytrých hodinek Huawei Watch na trh, představila společnost na veletrhu CES 2016 nové chytré hodinky určené přímo dámám. Luxusní verzi Huawei Watch zdobí zirkony Swarovski osazené kolem ciferníku hodinek. Společnost Swarovski je světově proslulá právě špičkovou kvalitou zirkonů, které ve spojení s Huawei Watch nabízejí ženám elegantní módní doplněk a nejnovější technologie v jednom.

Huawei a Google: Nexus 6P je jedním z nejlepších smartphonů uvedených na trh v roce 2015. Pro společnost Huawei bylo potěšením pokračovat v započaté spolupráci v rámci nové zlaté verze Nexus 6P, uvedené právě na CES 2016. Zlatý Nexus 6P je elegantní variantou pro zákazníky, kteří vyžadují skutečně luxusně vypadající zařízení.

Pro více informací navštivte consumer.huawei.com/cz nebo huaweidevice.cz

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:
Facebook – CZ/SK: www.facebook.com/HuaweideviceCZSK
YouTube: www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCZSK

 
distrelec

Články na podobné téma

Přehled nových článků

insio
testo
ABB
danfoss
brady Test

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky