Domů Jarní cenové zvýhodnění Samsung Galaxy S7 a S7 edge

Jarní cenové zvýhodnění Samsung Galaxy S7 a S7 edge

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Čtvrtek, 30. březen 2017

Samsung dnes spouští speciální akci na nákup Samsung Galaxy S7 a S7 edge, při kterém vrací 2 500 Kč.  

 

Samsung_GalaxySamsung připravil pro své zákazníky jarní zvýhodnění smartphonů Samsung Galaxy S7 (G930F) a S7 edge (G935F). Ti, kteří si v ČR zakoupí jeden ze zmíněných telefonů získají 2 500 Kč zpět. Akce platí od pondělí 13. 3. do neděle 30. 4. 2017 nebo do vyčerpání registrací pro tuto akci. Více informací, vč. seznamu prodejců, zájemci naleznou na
www.samsung-bonus.eu.

 

Samsung Galaxy S7 a S7 edge patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější modely, které nabízíme. Proto jsme se rozhodli tyto modely ještě vice podpořit a zpřístupnit díky cenovému zvýhodnění. Zákazníci mohou vybírat ze všech barevných variant,” řekl Roman Šebek, ředitel mobilní divize ve společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

 

Po registraci zakoupeného produktu na www.samsung-bonus.eu získají zákazníci 2 500 Kč zpět. K získání slevy stačí registraci provést do 14 dní od nákupu a nejdéle do 30. 4. 2017. Je potřeba vyplnit výrobní číslo zakoupeného přístroje, zaslat fotografii štítku a nahrát účtenku.

Nejmodernější technologie v elegantním těle

Samsung Galaxy S7 a S7 edge jsou šité na míru modernímu stylu života. Zujmou nejen luxusním designem z kovu a skla nebo vysokou odolnosti vůči prachu a vodě (IP68), ale i fotoaparátem Dual Pixel, se kterým vyfotíte dokonalé fotky jak přes den, za šera nebo v noci. Milovníci her ocení možnost propojení s brýlemi na virtuální realitu. Super AMOLED displej o velikosti 5,1 palce v případě Samsung Galaxy S7 a 5,5 palce u  Galaxy S7 edge má funkci Always-On, díky které nezmeškáte žádný hovor nebo důležité upozornění. Oba modely podporují funkci rychlého nabíjení přes kabel I bezdrátově. Nechybí hybridní slot, do kterého může uživatel vložit zároveň SIM kartu i microSD kartu, a tak získat další úložiště o velikosti až 200 GB. Doporučená maloobchodní cena Samsung Galaxy S7 je 15 999 Kč vč. DPH (32 GB), Samsung Galaxy S7 edge stojí 18 999 Kč s DPH (32 GB).

 

Články na podobné téma

Přehled nových článků

insio


insio


insio

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky