Domů 3D Blu-ray přehrávače Samsung: technologické vychytávky, dokonalé funkce pro rok 2011

3D Blu-ray přehrávače Samsung: technologické vychytávky, dokonalé funkce pro rok 2011

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Pátek, 07. leden 2011
samsung_8_titlSpolečnost Samsung Electronics představila inovativní vlastnosti nové řady svých 3D Blu-ray přehrávačů, které dokáží prostřednictvím integrovaných bezdrátových technologií a Smart Blu-ray přenášet do jakéhokoli televizoru internetový obsah a aplikace. Tři z těchto nových modelů jsou vybaveny inovativním systémem na čipu (SoC) pro mimořádnou konverzi filmů, fotografií a streamovaného videa z dvojrozměrného obrazu do formátu 3D. Celá řada nabízí nové konektivní řešení One Foot Connection, které bezdrátově synchronizuje obsah kompatibilních zařízení.

Uživatelé se mohou těšit na sedm nových produktů, které nabízejí celou řadu funkcí, s cílem uspokojit požadavky jejich životního stylu. Hlavní 3D Blu-ray produkty, které tento přední výrobce a uznávaný inovátor v oblasti spotřební elektroniky představuje, zahrnují:
• nejtenčí přehrávač 3D Blu-ray disků na světě (model Samsung BD-D7500),
• přehrávač 3D Blu-ray disků v kompaktním a minimalistickém provedení (model Samsung BD-D7000),
• přehrávač 3D Blu-ray disků se dvěma HDMI porty a možností ovládání pomocí mobilního telefonu (model Samsung BD-D6700),
• přehrávač Blu-ray disků se zabudovaným Wi-Fi a 3D modulem (model Samsung BD-D6500).

„Nárůst dostupného 3D obsahu bude mít v roce 2011 za následek větší zájem lidí o 3D. Mezitím si mohou zákazníci vychutnat celou řadu funkcí prostřednictvím technologie Smart Blu-ray společnosti Samsung a možnost převodu obsahu z formátu 2D do 3D," říká Sangchul Lee, senior viceprezident divize Visual Display společnosti Samsung Electronics. „Vzhledem k tomu, že stále více lidí hodlá modernizovat své systémy domácí zábavy a projevuje zájem o bohatý, podmanivý zážitek z 3D obsahu, nabízí společnost Samsung širokou škálu možností, které uspokojí jejich současné i budoucí potřeby."

Všechny nové modely jsou zhmotněním filozofie koncepčního návrhu společnosti Samsung, který nese označení 3S - symmetric, slim and slot-in (symetrie, štíhlost a slot) - a obohacují stylové prvky jakékoli domácnosti. Přístroje jsou navrženy jako symetrické produkty, přičemž všechny ovladače jsou umístěny uprostřed, aby byla jejich obsluha co nejsnadnější a nejpohodlnější. Díky absenci pohyblivých součástí u vkládání diskových médií prostřednictvím slotu je přístroj také tišší efektivnější než v případě výsuvných mechanismů. Modely jsou tenké a svým provedením skvěle doplňují televizory Samsung. Špičkové Blu-ray přehrávače společnosti Samsung jsou také vybaveny pokročilými funkcemi Smart Blu-ray jako např. AllShare, Smart Hub a Samsung Apps, a ještě více tak uživatelům usnadňují přístup k obsahu, který je jim nejmilejší, a jeho sdílení s ostatními.

Nejtenčí Blu-ray přehrávač na světě - Samsung BD-D7500

Jako nejtenčí Blu-ray přehrávač je prostorově úsporný, Samsung BD-D7500 se svou výškou 0,9 palce doslova nabitý nejmodernějšími funkcemi.. Může se pochlubit inovativní schopností konverze formátu 2D na 3D, která umožňuje zákazníkům vychutnat si zážitek ze sledování fotografií, filmů i streamovaného videa v 3D formátu. Samsung BD-D7500, jehož jádrem je inovativní videoprocesor, je vybaven nejprogresivnějšími algoritmy zdokonalování kvality video obrazu a nejrůznějšími kodeky s podporou vysokého rozlišení. Exkluzivní konverzní engine procesoru také dokáže převést obsah, včetně streamovaného videa, do plného HD formátu, takže uživatelé získají ze svých HD televizorů ten nejlepší obraz a výkon. Všechny tyto zdroje obsahu spolu s využitím integrovaných funkcí Wi-Fi a Smart Blu-ray poskytují prakticky neomezené možnosti přehrávání.

Kromě toho je Samsung BD-D7500 možno snadno připojit k jiným přístrojům bez změti kabelů. Tento přehrávač s certifikací DLNA využívá průkopnických způsobů připojení, včetně technologie One Foot Connection, kterou si společnost Samsung nechává patentovat. Novinkou pro rok 2011 je, že pomocí One Foot Connection je možno synchronizovat bezdrátová zařízení umístěná v těsné blízkosti televizoru nebo routeru Samsung, který tuto možnost podporuje. Tento způsob připojení také umožňuje přístup k těmto přístrojům a jejich ovládání prostřednictvím Samsung BD-D7500. Nový Blu-ray přehrávač je rovněž opatřen jedním vstupním HDMI konektorem.

Náběhová doba je u Samsung BD-D7500 pomocí nového řešení Ultra Fast Play společnosti Samsung zkrácena na tři sekundy. Tím se doba spouštění přístroje snížila oproti modelům roku 2010 o významných 80 procent, díky čemuž je načítání obsahu u Samsung BD-D7500 jedním z nejrychlejších vůbec.

samsung_8_1

Kompaktní a unikátně minimalistický design - Samsung BD-D7000

Unikátní minimalistický design modelu Samsung BD-D7000 zahrnuje skrytý slot pro vkládání disků, který se nachází uprostřed jednotky. Kompaktní krychlové tělo Samsung BD-D7000 zahaluje stylový stříbrný kovový plášť.

Tento 3D Blu-ray přehrávač přebírá mnohé z funkcí modelu Samsung BD-D7500, včetně převodu z formátu 2D do 3D, převodu do plného HD rozlišení, technologií Ultra Fast Play a One Foot Connection, certifikace DLNA, integrovaného Wi-Fi modulu a funkce Smart Blu-ray 3D Blu-ray Samsung BD-D6700 se dvěma HDMI porty a možností IPTV
3D Blu-ray přehrávač BD-D6700 se schopností převodu obsahu do plného HD rozlišení a 3D formátu nabízí prostřednictvím funkce Smart Blu-ray bezdrátové připojení k nejrůznějším typům obsahu, např. Samsung Apps. Přehrávač, který je vybaven dvěma HDMI porty, zprostředkovává jak pokročilý 3D zvuk (přes HDMI 1.4), tak prostorový zvuk 7.1 (přes HDMI 1.3 v případě starších AV receiverů).
Samsung BD-D6700 je rovněž vybaven funkcemi pro převod do formátu 3D a do plného HD rozlišení, technologiemi Ultra Fast Play a One Foot Connection, certifikací DLNA a integrovaným Wi-Fi modulem. Uživatelé chytrých telefonů iPhone a mobilních telefonů s OS Android si kromě toho mohou bezplatně stáhnout speciální aplikaci, díky níž budou moci své telefony používat k dálkovému ovládání Samsung BD-D6700.

samsung_8_2

3D Blu-ray přehrávač s Wi-Fi modulem - Samsung BD-D6500

Jako zaváděcí model řady 3D Blu-ray přehrávačů společnosti Samsung představuje Samsung BD-D6500 výrobek ve špičkovém provedení. Nabízí zážitek z 3D obsahu v plném HD rozlišení a prostřednictvím funkce Smart Blu-ray poskytuje přístup k nejrozmanitějším streamovaným službám. Samsung BD-D6500 rovněž dokáže převádět obsah do plného HD rozlišení a je vybaven technologiemi Ultra Fast Play a One Foot Connection, certifikací DLNA a integrovaným Wi-Fi modulem.

samsung_8_3

 
distrelec

Články na podobné téma

Přehled nových článků

Brož MaR

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky