Domů Nový NW-A35 Walkman® nabízí styl a poslech s vysokým rozlišením (Hi-Res Audio)

Nový NW-A35 Walkman® nabízí styl a poslech s vysokým rozlišením (Hi-Res Audio)

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Čtvrtek, 05. leden 2017
  • Nové přírůstky ve stylu série sluchátek h.ear od Sony
  • Barevný design s kvalitou zvuku ve vysokém rozlišení
  • Užívejte si svoji hudbu s bezdrátovými sluchátky potlačujícími okolní šum

Společnost Sony debutuje s novou sérií Walkman® NW-A35, díky níž si můžete stylově vychutnat poslech hudby. Důraz byl u nového přehrávače Walkman® NW-A35 kladen na styl a individualitu. Dostal proto energizující design, snadno se používá a dokonale se hodí pro jakýkoli životní styl. Ve spojení s bezchybnou kvalitou a čistotou poslechu A35 v kvalitě vysokého rozlišení (High-Resolution Audio), intuitivním uživatelským rozhraním a kvalitním bezdrátovým přehráváním, se vždycky budete cítit součástí hudby, kterou milujete.

A30_12Dokonalý zvuk v pohybu

Nový Walkman® NW-A35 je kompaktní, snadno přenosný a váží pouhých 98g. Podporuje Bluetooth® a NFC, takže se můžete bezdrátově připojit ke svým reproduktorům nebo sluchátkům, aniž byste se museli bát, že se zamotáte do kabelů. S bezdrátovými NC sluchátky MDR-100ABN tvoří dokonalý pár.

Nový přehrávač NW-A35 byl dále zdokonalen životností baterie prodlouženou na 45 hodin (MP3) resp. 30 hodin (Hi-Res Audio) na jediné nabití, takže si můžete stylově užívat dlouhé hodiny hudby, ať už vyrazíte kamkoli.

Žádné kompromisy pokud jde o zvuk

Nový přehrávač Walkman NW-A35 nabízí úchvatný zvuk, ať už se vydáte kamkoli, v kombinaci s prémiovými audio technologiemi, které mimo jiné zahrnují také podporu DSD formátů a které zaručí všem vašim skladbám úchvatnou kvalitu. Dále je vybaven pěti kondenzátory s technologií POSCAP™, které posilují výkon napájení digitálního zesilovače S-Master HX™, jenž omezuje zkreslení a šum napříč širokou škálou frekvencí. Nový přehrávač je také vybaven dvěma hodinovými oscilátory, které zajišťují optimální demodulaci pro další zlepšení čistoty zvuku. Dále se tak vylepšuje dojem sterea, takže uslyšíte každý nádech, úder bubnu a každičký tón.

Neomezený prostor pro vaši hudební knihovnu

Přehrávač Walkman® NW-A35 vyniká jednoduchostí použití díky zdokonalenému dotykovému displeji s úhlopříčkou 3,1 palce a intuitivnímu uživatelskému rozhraní s tlačítky umístěnými po straně, které umožňují pohodlnější ovládání. Je k dostání v 16GB verzi s vestavěnou pamětí, kterou je možné rozšířit pomocí microSD karty tak, abyste si mohli uložit velké množství skladeb. Přehrávač NW-A35HN má stejné vlastnosti jako NW-A35, ale dodává se navíc v sadě se sluchátky do uší s vysokým rozlišením a rušením okolního šumu, která redukují okolní hluk.

Nový Walkman® NW-A35 bude v Evropě v prodeji od února 2017 v pěti barvách, které upoutají pozornost: zelenomodrá, rumělkově červená, uhlově černá, limetkově žlutá a bordorůžová.

 

Články na podobné téma

Přehled nových článků

insio


insio


insio

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky