Domů Váš názor nás zajímá. Cena časopisu Elektrotechnický magazín

Váš názor nás zajímá. Cena časopisu Elektrotechnický magazín

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Úterý, 13. prosinec 2011

etm_2011_10_titlVážení čtenáři. I když se redakce časopisu Elektrotechnický magazín neustále snaží zkvalitňovat obsah časopisu, hledáme i jiné možnosti, jak se co nejvíc přiblížit představám a požadavkům našich čtenářů. Vzhledem k tomu, že se vám dostává do rukou poslední letošní vydání časopisu Elektrotechnický magazín, chtěli bychom vás požádat o spolupráci při hodnocení uplynulého roku a rádi bychom také věděli, jaká témata by vás zajímala a co jste v roce 2011 v časopisu postrádali.

Proto chceme ocenit nejlepší spolupracovníky, kteří se v letošním roce podíleli na odborném obsahu Elektrotechnického magazínu.

Hlasovat můžete v těchto kategoriích:

  • Nejlepší článek zaměřený na popis výrobku.
    Jedná se o články, které popisují konkrétní výrobek, rozsah jeho funkcí, způsob použití, přínos pro uživatele, případně další možnosti využití tohoto výrobku.
  • Nejlepší odborný článek.
    Jedná se o články, které popisují nebo vysvětlují požadavky elektrotechnických předpisů nebo praktické zkušenosti z realizace elektrotechnických projektů (všeobecně nebo určitého konkrétního projektu, který byl něčím mimořádný) a pomáhají elektrotechnikům v jejich každodenní činnosti.
  • Nejlepší dopisovatel.
    Jedná se o články od jednotlivých autorů. Protože každý čtenář preferuje jiný způsob podávání informací, očekáváme v této kategorii nejvíce rozdílných názorů. Nechceme předem stanovit, co má být rozhodujícím kritériem (vysoká odbornost, teoretický rozbor problému, praktický přínos, čtivost a další).

Jak hodnotit:
Hodnotit můžete jednotlivé články nebo seriály, které byly vydány v časopisu Elektrotechnický magazín v roce 2011, v jedné nebo ve všech kategoriích. K hodnocení můžete připojit i další náměty, připomínky nebo názory. Vaše hodnocení posílejte na e-mailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , na adresu redakce Hybešova 38, 602 00 Brno nebo vyplnit online formulář zde.

Co získáte:
Cílem této ankety je především zkvalitnění obsahu vašeho oblíbeného časopisu.
Pro vylosované účastníky ankety jsou připraveny zajímavé ceny. Jedná se o zapůjčení automobilu Škoda na víkend, třikrát předplatné časopisu ETM, tři bezdotykové zkoušečky VT201A a tři CD s nahrávkami skupiny TEXAS.

Vyhodnocení ankety:
Výsledek ankety bude zveřejněný ve druhém čísle Elektrotechnického magazínu ročníku 2012. Ocenění v jednotlivých kategoriích bude předáno na semináři Projektanti Hrotovice 2012, který se bude konat 22.-24. února 2012 ve Sport-V-Hotelu v Hrotovicích. www.projektantihrotovice.cz

 
distrelec

Přehled nových článků

Brož MaR

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky