Domů Elektrotechnický magazín Časopis Etm Ročník 2013 Elektrotechnický magazín č. 4/2013

Elektrotechnický magazín č. 4/2013

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Pátek, 03. květen 2013

etm_2013_3Milí čtenáři, V rukou držíte veletržní vydání po léta oblíbeného magazínu Etm. Je nám ctí, že se vaší pozorností můžeme chlubit již více než dvaadvacet let a abychom do­kázali, že si této přízně skutečně vážíme, připravili jsme pro všechny své čtenáře a návštěvníky internetových portálů řadu videí. Za pozornost stojí přede­vším seriál videí, co dokáže elektřina, který je umístěn na portále www.etm.cz a také na facebooku Elektrotechnického magazínu www.facebook.com/ elektrotechnicky.magazin.

V současné době jde o jedno z nejpopulárnějších médií a tak jej při­náší i naše redakce spolu s další várkou novinek a zajímavostí z oblasti elektrotechniky. Velké oblibě se vždy těšil cyklus časopisů vydávaný po jednotlivých ročnících, v uplynulých létech. Pokud máte namířeno do Brna, na veletrh AMPER, zastavte se u našeho stánku na pavilonu P, v expozici 43, kde si můžete všechna videa, prohlédnout a zakoupit si i časopisy z minulých ročníků na CD.

Celá ON-LINE verze časopisu k přečtení ZDE

Také naše redakce se zúčastňuje pravidelně veletrhu AMPER jako vy­stavovatel. Letos budeme mít zase o něco větší stánek a bude na něm prezentováno všech 5 časopisů, které vydáváme v edici PRO, včetně Elek­trotechnického magazínu. Připravili jsme pro Vás možnost získat zapůj­čení nové Škody Octavia bezplatně na celé dva dny a dále nový infračervený teploměr Fluke VT02, který všem novým předplatitelům ča­sopisu Elektrotechnický magazín a také PRO Revize, věnovala společnost Ahlborn. Máme pro Vás připravenou možnost diskutovat s našimi redak­tory, obchodními managery a také s vydavatelem všech časopisů Ing. Hálou. Na našem stánku také získáte informace k dalšímu připravo­vanému ročníku celostátního setkání projektantů a elektrotechniků v Hrotovicích, nabízíme slevu z vložného za přihlášení přímo na veletrhu ve výši 10 %. Každý, kdo navštíví náš stánek na veletrhu AMPER, si odnese nejen časopisy a ochutná dobré brněnské pivo Starobrno, ale věřím, že i vzpomínky a vzájemnou výměnu zkušeností. Mohu Vám zase jako vždy nabídnout malou ochutnávku, toho co pro Vás chystáme v nejbližším období po AMPERU. Opět se vrátíme k tradičnímu přezkušování odborné způsobilosti ve spolupráci s předními prodejci měřicí techniky. Více se do­zvíte na stánku nebo v dalším čísle časopisů Pro elektrické stroje a pohony, Pro revize a samozřejmě v Elektrotechnickém magazínu. Stále hledáme cestu být blíž k Vám a vítáme jakékoliv podněty ke zlepšení naší práce. Velmi často diskutujeme otázku uveřejňování časopisů v elektronické a tištěné podobě. Věříme, že pro většinu z Vás zůstane zachována tištěná podoba časopisu s možností vždy si prolistovat nejnovější čísla časopisu řady PRO, a pokud Vás zaujme, pak si můžete zakoupit k tištěnému časo­pisu i časopis vydávaný v elektronické podobě. Připravujeme pro Vás an­ketu, abyste se mohli k těmto připravovaným změnám sami vyjádřit. Věřím, že ji vyplníte, a tím nám pomůžete odpovědět na to, co Vy sami si nejvíc přejete a jaká forma časopisu Vám nejvíce vyhovuje.

Celá ON-LINE verze časopisu k přečtení ZDE

Patří se, abych na tomto místě poděkoval všem mým spolupracovní­kům z redakce. Bez jejich enormního nasazení (přidám si i „mého“) bychom to všechno nezvládli. Váš časopis dostáváte jako mimořádné veletržní číslo. Celá řada firem připravila v časopise své prezentace k vele­trhu AMPER. Pomalu si již zvykáme, že se veletrh přemístil do Brna, kde našel zcela určitě lepší technické zázemí, než tomu bylo v Praze.

A moje motto pro dnes?

Winston Churchill: „Odpovědnost je cena za velikost“.

Myslím, že Vy všichni, čtenáři našeho vydavatelství, máte odpověd­nosti dostatek a můžete se stát velikými.

Váš

Ing. Pavel Hála

vydavatel a šéfredaktor časopisu Elektrotechnický magazín

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 
distrelec
Brož MaR

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky