Domů ALMEMO“ – měřicí přístroj firmy AHLBORN, který si vychováte sami podle svých představ

ALMEMO“ – měřicí přístroj firmy AHLBORN, který si vychováte sami podle svých představ

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Úterý, 08. listopad 2011

ahlborn_1_titlRychle, přesně a hlavně s jednoduchou obsluhou! Tento požadavek je snad slyšet na každém kroku v oblasti měření a měřicí techniky. Měřicí technika německého výrobce firmy AHLBORN tento komfort svým zákazníkům poskytuje.

Nový přístroj ALMEMO 2590 se vyznačuje svoji univerzálností, rychlým měřením a hlavně příjemně jednoduchou obsluhou, kterou v případě základních měření zvládne každý. Pokud se stanete šťastným majitelem tohoto skvělého přístroje, můžete si pouze vybrat, jaký snímač si k němu pořídíte a tím určíte, jestli se z tohoto přístroje stane v danou chvíli teploměr, vlhkoměr, pH metr, otáčkoměr nebo jiný jednoúčelový nebo kombinovaný přístroj pro měření fyzikálních, chemických nebo elektrických veličin. K přístroji lze připojit několik stejných nebo i různých snímačů najednou. Skvělé funkce, které posunují měřicí techniku firmy AHLBORN znovu o několik let před jakéhokoli konkurenčního výrobce.

ahlborn_1_1
Měření vlhkosti

ahlborn_1_2
Měření vlhkosti

ahlborn_1_3
Měření teploty kontaktním teploměrem

ahlborn_1_4
Měření teploty infračerveným snímačem

ahlborn_1_5
Měření relativní vlhkosti

ahlborn_1_6
Měření průtoku

Tato modulární měřicí technika AHLBORN, systému ALMEMO, nachází stále větší oblibu u všech, kteří potřebují provádět krátkodobá i dlouhodobá měření. Obrovskou výhodou je, že pro různá měření, ať už fyzikálních, chemických nebo elektrických veličin, každému postačí naučit se pracovat pouze s jedním přístrojem a tím obsáhnout zcela vše. Pouhou záměnou čidla, neboli připojením jiného snímače do přístroje ALMEMO, se automaticky přístroj nakonfiguruje na měření podle zvolené sondy a na obsluhu nezbývá v případě základních měření už jiná práce, než odečíst měřenou hodnotu z displeje. Tato hodnota je samozřejmě zobrazena v konkrétních číslech a s příslušnou jednotkou. Přístroje ALMEMO mohou být také vybaveny více vstupy, což dává možnost připojit i několik různých nebo stejných čidel současně a tím provádět měření na více místech. Pokud je požadován zápis o měření, lze data automaticky zapisovat v předvoleném měřicím cyklu do paměti přístroje ALMEMO nebo posílat přímo na externí tiskárnu. S příslušným propojovacím kabelem jde využít i standardní rozhraní USB a přeposlat měřené hodnoty do vašeho PC.

Měřicí přístroje ALMEMO mohou komunikovat bezdrátově pomocí Bluetooth nebo wifi vzájemně mezi sebou, případně s PC nebo s vlastními čidly. V případě připojení přístroje ALMEMO k PC s připojením k internetu lze při zapnutém on line měření sledovat právě probíhající měření z jakéhokoli místa na světě.

ahlborn_1_7
Měření osvětlení

ahlborn_1_8
Měření kyselosti

ahlborn_1_9
Ukládání naměřených hodnot

ahlborn_1_10
Provedení v zeleném pryžové pouzdru

Všechny tyto skvělé funkce posunují měřicí techniku firmy AHLBORN znovu o několik let před jakéhokoli konkurenčního výrobce.

V případě zájmu o podrobnější informace můžete kontaktovat pražské sídlo firmy AHLBORN s.r.o. nebo přímo navštívit české internetové stránky na adrese www.ahlborn.cz.

 

AHLBORN měřicí a regulační technika spol. s r.o.
Dvorecká 4/359
147 00 Praha 4
tel.: +420 261 218 907
fax: +420 261 210 744
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
www.ahlborn.cz

 
distrelec

Přehled nových článků

amper 2023 Noark Electric Witty Petr Soukup PRE Kiwa Hotel Avanti Abb

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky