Domů ALMEMO“ – měřicí přístroj firmy AHLBORN, který si vychováte sami podle svých představ

ALMEMO“ – měřicí přístroj firmy AHLBORN, který si vychováte sami podle svých představ

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Úterý, 08. listopad 2011

ahlborn_1_titlRychle, přesně a hlavně s jednoduchou obsluhou! Tento požadavek je snad slyšet na každém kroku v oblasti měření a měřicí techniky. Měřicí technika německého výrobce firmy AHLBORN tento komfort svým zákazníkům poskytuje.

Nový přístroj ALMEMO 2590 se vyznačuje svoji univerzálností, rychlým měřením a hlavně příjemně jednoduchou obsluhou, kterou v případě základních měření zvládne každý. Pokud se stanete šťastným majitelem tohoto skvělého přístroje, můžete si pouze vybrat, jaký snímač si k němu pořídíte a tím určíte, jestli se z tohoto přístroje stane v danou chvíli teploměr, vlhkoměr, pH metr, otáčkoměr nebo jiný jednoúčelový nebo kombinovaný přístroj pro měření fyzikálních, chemických nebo elektrických veličin. K přístroji lze připojit několik stejných nebo i různých snímačů najednou. Skvělé funkce, které posunují měřicí techniku firmy AHLBORN znovu o několik let před jakéhokoli konkurenčního výrobce.

ahlborn_1_1
Měření vlhkosti

ahlborn_1_2
Měření vlhkosti

ahlborn_1_3
Měření teploty kontaktním teploměrem

ahlborn_1_4
Měření teploty infračerveným snímačem

ahlborn_1_5
Měření relativní vlhkosti

ahlborn_1_6
Měření průtoku

Tato modulární měřicí technika AHLBORN, systému ALMEMO, nachází stále větší oblibu u všech, kteří potřebují provádět krátkodobá i dlouhodobá měření. Obrovskou výhodou je, že pro různá měření, ať už fyzikálních, chemických nebo elektrických veličin, každému postačí naučit se pracovat pouze s jedním přístrojem a tím obsáhnout zcela vše. Pouhou záměnou čidla, neboli připojením jiného snímače do přístroje ALMEMO, se automaticky přístroj nakonfiguruje na měření podle zvolené sondy a na obsluhu nezbývá v případě základních měření už jiná práce, než odečíst měřenou hodnotu z displeje. Tato hodnota je samozřejmě zobrazena v konkrétních číslech a s příslušnou jednotkou. Přístroje ALMEMO mohou být také vybaveny více vstupy, což dává možnost připojit i několik různých nebo stejných čidel současně a tím provádět měření na více místech. Pokud je požadován zápis o měření, lze data automaticky zapisovat v předvoleném měřicím cyklu do paměti přístroje ALMEMO nebo posílat přímo na externí tiskárnu. S příslušným propojovacím kabelem jde využít i standardní rozhraní USB a přeposlat měřené hodnoty do vašeho PC.

Měřicí přístroje ALMEMO mohou komunikovat bezdrátově pomocí Bluetooth nebo wifi vzájemně mezi sebou, případně s PC nebo s vlastními čidly. V případě připojení přístroje ALMEMO k PC s připojením k internetu lze při zapnutém on line měření sledovat právě probíhající měření z jakéhokoli místa na světě.

ahlborn_1_7
Měření osvětlení

ahlborn_1_8
Měření kyselosti

ahlborn_1_9
Ukládání naměřených hodnot

ahlborn_1_10
Provedení v zeleném pryžové pouzdru

Všechny tyto skvělé funkce posunují měřicí techniku firmy AHLBORN znovu o několik let před jakéhokoli konkurenčního výrobce.

V případě zájmu o podrobnější informace můžete kontaktovat pražské sídlo firmy AHLBORN s.r.o. nebo přímo navštívit české internetové stránky na adrese www.ahlborn.cz.

 

AHLBORN měřicí a regulační technika spol. s r.o.
Dvorecká 4/359
147 00 Praha 4
tel.: +420 261 218 907
fax: +420 261 210 744
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
www.ahlborn.cz

 

Přehled nových článků

insio


insio


insio

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky