Domů Semináře – Řešení EMC a systémy napájení

Semináře – Řešení EMC a systémy napájení

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Středa, 02. březen 2011

murrelektronik_1_titlEMC - Elektromagnetická kompatibilita (slučitelnost) je definována jako schopnost zařízení, systému či přístroje vykazovat správnou činnost i v prostředí, v němž působí jiné zdroje elektromagnetických signálů (přírodní či umělé), a naopak svou vlastní elektromagnetickou činností nepřípustně neovlivňovat své okolí, tj. nevyzařovat signály, jež by byly rušivé pro jiná zařízení. Problematika EMC je popsána a definována v mnoha normách a je povinností každého výrobce strojů a zařízení, aby jeho zařízení těmto normám vyhovělo.

V elektrotechnických zařízeních existuje široké spektrum zdrojů rušení a na eliminaci jejich vlivů neexistuje univerzální řešení. Firma Murrelektronik se od dob svého založení věnuje vývoji a výrobě odrušovacích prvků šitých na míru specifickým potřebám a to zejména v oblasti instalací nízkého napětí. Na speciálním semináři zaměřeném na problematiku EMC vás seznámíme s možnosti jak řešit odrušení s produkty Murrelektronik.

Každá technologie potřebuje pro svoji funkci zásobování energií. Systémy napájení jsou srdcem každé technologie a na jejich spolehlivosti a stabilnosti závisí bezproblémový chod zařízení. Na funkčních produktech vám v rámci semináře představíme ucelený koncept napájení technologií na úrovni 24 V DC.

murrelektronik_1_1

Více o termínech a místech konání se dozvíte na našich webových stránkách - www.murrelektronik.cz , případně si vyžádejte přihlášku na e-mailové adrese : Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Těšíme se na vaší účast.
Tým Murrelektronik CZ

Murrelektronik CZ, spol. s r.o.
Průmyslová 762
33301 Stod
tel.: +420 377 233 935
fax: +420 377 233929
e-mail : Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
www.murrelektronik.cz

 
distrelec

Přehled nových článků

amper 2023 Noark Electric Witty Petr Soukup PRE Kiwa Hotel Avanti Abb

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky