Domů Elektrotechnický magazín Stylová sluchátka Panasonic

Stylová sluchátka Panasonic

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

ETM_05_2012_panasonic_00Společnost Panasonic představuje rozšířenou kolekci barevných in-ear sluchátek RPHJE120 s originálním designem Ergofit, díky němuž lépe drží v uších a nevyklouznou ani při rychlejší chůzi. Tolik oblíbené „špunty" mají konstrukci, která velmi dobře tlumí okolní hluk a výborně reprodukují výšky i basy.

Devět barev a skvělý zvuk

V případě HJE120 si můžete hned vybrat z devíti barevných kombinací – k dispozici je modrá, fi alová, zelená, žlutá, oranžová, růžová, červená, stříbrná a černá varianta. Příjemná cena sluchátek navíc přímo vybízí k pořízení několika barev. Jednoduše je pak sladíte s barvou MP3 přehrávače, oblíbeného oblečení nebo vlasů. Sluchátka Panasonic HJE120 jsou v prodeji od května tohoto roku za doporučenou cenu 275 Kč.

ETM_05_2012_panasonic_01ETM_05_2012_panasonic_03ETM_05_2012_panasonic_04

Jedinečný design a kvalitní zvuk

ETM_05_2012_panasonic_02Další novinkou z dílny Panasonicu jsou sluchátka DJS400. V rušném městském prostředí, na hlučných ulicích a v hromadné dopravě mají běžná sluchátka tradičně problémy s věrnou reprodukcí zvuku. Zvláště v případě basů, to je více než nepříjemné a zážitek z reprodukce sebelepší nahrávky je obvykle špatný. DJS400 jsou proto vybavena speciálními basovými drivery, které optimalizují zvuk právě pro poslech v rušném prostředí. A pokud si zrovna neužíváte decibely podle vlastního výběru, můžete díky speciálnímu kloubu sluchátka otočit tak, že vás nebudou tlačit na krku. V městské šedi představují tři prodávané barevné varianty (černo-růžová, bílo-zelená a černo-oranžová) moderní, ale zároveň netradiční doplněk. Sluchátka Panasonic DJS400 jsou v prodeji rovněž od května tohoto roku za doporučenou cenu 1 249 Kč.

 
insio


insio


insio

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky