Domů LP-S500 – kvalitní popisování kovů

LP-S500 – kvalitní popisování kovů

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Středa, 15. červen 2011

panasonic_4_titlPanasonic Electric Works připravuje na léto letošního roku uvedení nové řady laserových popisovačů, speciálně vyvinutých pro nezničitelné popisování kovů. V roce 1999 společnost SUNX, která je nyní součástí Panasonic Electric Works (PEW), představila jako první na světě laserový popisovač technologie FAYb. Požadavky průmyslu stále rostou a PEW na to reagoval vývojem nové série popisovačů LP-S, ve které zohlednil konkrétní zkušenosti integrátorů i samotných uživatelů.

 

Vysoký výkon

Výkon byl v tomto modelu navýšen z původních 15 W na 42 W. Tím je dosaženo dostatečně silného paprsku pro rychlé popisování i extremně tvrdých materiálů, používaných při výrobě ložisek, ojnic, řetězů a nářadí v automobilovém průmyslu i v jiných odvětvích.

Laserová hlavice s krytím IP67G

Robustní mechanické provedení celého zařízení má krytí IP67G. konektory jsou odolné vodě, prachu i oleji, a výstupní čočka je chráněna bezpečnostním sklem.

Konfigurace

Nastavování parametrů je možné provádět jak dotykovým panelem tak v programovém prostředí na PC. Samozřejmostí jsou ceněné funkce předchozích modelů jako je možnost upravovat parametry on-line, simulovat popisování viditelným paprskem červené LED nebo chránit nastavení uživatelským heslem.

panasonic_4_1

 

Panasonic Electric Works Czech s.r.o.
Průmyslová 1
348 15 Planá
Tel.: +420 374 799 990
Fax: +420 374 799 999
www.panasonic-electric-works.cz

 
distrelec

Přehled nových článků

Brož MaR

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky