Etm.cz - elektrotechnika on-line

Sobota
25. 01. 2020
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů TP-Link představí na světovém veletrhu mobilní techniky chytré telefony své značky Neffos

TP-Link představí na světovém veletrhu mobilní techniky chytré telefony své značky Neffos

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

 

Design a ovládání dovedené k dokonalosti

Zařízení Neffos X1 a X1 Max jsou konstruované tak, aby je uživatel rád užíval. Kovový zadní kryt dodává oběma modelům elegantní vzhled a zároveň je příjemný na dotyk, aniž by ztrácel cokoli ze své struktury či charakteru.

Povrch zadního krytu je dvojitě projmutý, což usnadňuje úchop a ovládání telefonu jednou rukou v porovnání s jinými přístroji stejné velikosti.

Tloušťkou okrajů pouhých *2,75 mm a **7,85 mm v nejsilnějším místě se telefony Neffos řadí mezi nejštíhlejší přístroje na trhu. Tomu odpovídají i zkosené hrany široké pouhých 0,6 mm.

Oba modely Neffos řady X1 mají rovněž velmi tenké rámečky okolo displeje, což umožnilo zkrátit jejich délku a dosáhnout vysokého poměru displej - tělo (76 %).

Displej typu IPS se vyznačuje přesným a živým podáním barev, vysokým kontrastním poměrem 1800:1 u X1 Max a 800:1 u X1, ostrostí detailů a širokými pozorovacími úhly – tedy ideálními parametry pro hraní graficky náročných her a sledování TV a videa na cestách.

Proti poškození, otiskům prstů a šmouhám je displej chráněný sklem se zaoblenými okraji (2,5D), díky kterému přesuny mezi obrazovkami a ovládání uživatelského prostředí působí přirozeně.

Bezkonkurenční výkon

V telefonech Neffos X1 a X1 Max běží upravená verze systému Android 6.0 Marshmallow s více než 3000 zdokonaleními, která nabízí nejlepší dostupné technologie těm, kdo chtějí navazovat spojení a zůstávat ve spojení kdekoli.

Oba modely pohání osmijádrový procesor MediaTek doplněný až o ***4 GB RAM a 64 GB interního úložiště. Uživatelé, kteří potřebují větší prostor pro své soubory a aplikace, mohou využít slot pro microSD karty o kapacitě do 128 GB.

Telefony podporují dvoupásmové Wi-Fi připojení, hlasové přenosy přes datové připojení LTE (VoLTE), pokud je podporuje operátor, a několik pásem LTE pro rychlý přístup k internetu, kde je to možné.

Na zadní straně přístroje je umístěný snímač otisků prstů jako dodatečné zabezpečení přístupu. Snímač, který zároveň může sloužit k pořízení autoportrétu, zařízení odemkne za 0,2 sekundy. Systém využívá složité algoritmy, které používáním postupně zkvalitňují identifikační data. Čím častěji tedy uživatel přístroj odemyká otiskem prstu, tím je tato metoda rychlejší a spolehlivější.

Telefony Neffos X1 and X1 Max jsou osazené zadním fotoaparátem s 13MP snímačem se zpětným osvětlením, objektivem s 5 členy a s dvoutónovým bleskem.

Zachytit prchavé okamžiky uživatelům pomůže rychlé automatické ostření na principu detekce fázového posunu (PDAF). K zaostření přístroj potřebuje pouhé 0,2 sekundy, což je hodnota srovnatelná se zrcadlovkami a vyhovuje dnešnímu životnímu stylu v rychlém tempu.

Na přední straně je umístěná 5MPix kamera pro autoportréty s širokoúhlým objektivem 
a softwarem s funkcí „zkrášlení“ v reálném čase.

Baterie o kapacitě ****3000 mAh, která podporuje rychlonabíjení, udrží přístroj X1 Max při středně intenzivním užívání v provozu celý den. Uživatelé se tak mohou soustředit na své důležité úkoly.

*X1: okraje 2,95 mm; X1 Max: okraje 2,75 mm

**X1: tloušťka 7,95 mm; X1 Max: tloušťka 7,85mm

***X1: 3 GB RAM + 32 GB ROM a 2 GB RAM + 16 GB ROM; X1 Max: 4 GB RAM + 64 GB ROM a 3 GB RAM + 32 GB ROM

****2250 mAh u X1

 

Články na podobné téma

Přehled nových článků

amper 300x300
cez banner 300x300

ČD Telematika

banner_eltech

zbrojovka

balluff_logo_cmyk_posdetektor_centrala_banner_300x90

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky


+