Etm.cz - elektrotechnika on-line

Úterý
21. 01. 2020
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Vánoční tipy na poslední chvíli

Vánoční tipy na poslední chvíli

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 8
NejhoršíNejlepší 

Bluetooth přijímač pro všechny fanoušky hudby

Dalším vhodným dárkem je hudební přijímač s podporou technologie Bluetooth HA100, který potěší každého fanouška hudební produkce. Přijímač stačí jen zapojit k libovolnému reproduktoru s rozhraním 3,5 mm nebo RCA (nebo bezdrátově připojit k libovolnému A2DP stereo Bluetooth zařízení) a následně jej spárovat s mobilem či tabletem, který disponuje technologií Bluetooth nebo NFC.

Přístroj lze spárovat až s osmi zdrojovými zařízeními (která si zapamatuje), a to buďto manuálně (Bluetooth 4.1) nebo automaticky jedním klepnutím (NFC). V přímé viditelnosti dokáže přijímač TP-Link HA100 bezdrátově komunikovat až na vzdálenost dvaceti metrů

HA100USB portů není nikdy dost. Nebo ano?

Posledním technologickým tipem, který vám dnes nabídneme, je model TP-Link UH400. Jde o přenosný rozbočovač vybavený čtyřmi porty USB ve standardu 3.0, který je k dispozici v mobilním designovém provedení a je zpětně kompatibilní se standardem USB 2.0 nebo 1.1.

Maximální přenosová rychlost u tohoto modelu činí 5 Gbit/s, což znamená desetinásobek rychlosti oproti rozhraní USB 2.0. Rychlost přenosu dat je tak omezena pouze připojenými zařízeními. Samozřejmostí je simultánní běh až čtyř různých přístrojů a zařízení typu flash disků, myší, externích pevných disků, smartphonů nebo tiskáren.

 

Články na podobné téma

Přehled nových článků

amper 300x300
cez banner 300x300

ČD Telematika

banner_eltech

zbrojovka

balluff_logo_cmyk_posdetektor_centrala_banner_300x90

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky


+