Etm.cz - elektrotechnika on-line

Sobota
18. 11. 2017
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů TP-Link představuje 52portový stohovatelný 10G switch T3700G-52TQ pro vysoce dostupné, škálovatelné a spolehlivé sítě

TP-Link představuje 52portový stohovatelný 10G switch T3700G-52TQ pro vysoce dostupné, škálovatelné a spolehlivé sítě

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

T3710G-52TQSpolečnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů pro malé a střední podniky, nabízí na českém trhu 52portový fyzicky stohovatelný 10GB switch JetStream T3700G-52TQ s širokou podporou protokolů na vrstvě L3 včetně RIP/OSPF/ECMP/VRRP pro škálovatelnost sítě. Switch TP-Link T3700G-52TQ představuje spolehlivé, bezpečné a úsporné řešení pro podnikové, kampusové
a ISP sítě. Vedle vysokého výkonu nabízí i bohaté možnosti řízení provozu, pohodlnou správu a zdvojené napájení pro minimalizaci odstávek.

Switch TP-Link T3700G-52TQ je osazený dvěma pevnými a volitelně dvěma dalšími sloty 10G SFP+, které lze využít pro stohování. Fyzicky lze takto propojit až 8 jednotek a získat 384 GE portů, 32 kombinovaných 1GB SFP portů a 32 10G SFP+ portů na jeden fyzický stoh s kapacitou přepínání 1408 Gb/s. Všechny jednotky ve stohu jsou identifikované jednoduchou IP adresou, což usnadňuje konfiguraci a sledování stavu.

Switche řady T3700 podporují řadu protokolů na vrstvě L3 včetně statického směrování, RIP, OSPF a VRRP a umožňují tak budovat spolehlivé a škálovatelné sítě. Protokoly jako PIM-SM nebo PIM-DM zajišťují efektivní směrování pro multicastové skupiny.

Switche jsou vybavené třemi typy portů pro správu: konzolovým portem RJ45, mikro USB portem a vyhrazeným portem RJ45. Konzolové porty typu mikro USB jsou určené pro připojení notebooků, které nepodporují rozhraní RS232 (DB9). Tímto způsobem lze switch ovládat z příkazové řádky, zatímco vyhrazený port RJ45 slouží výlučně pro správu z webového rozhraní.

Klíčové vlastnosti:

  • 48 gigabitových Ethernetových portů, 4 kombinované SFP sloty a až 4 10G SFP+ sloty
  • Možnost fyzického stohování až 8 switchů pro vysokou škálovatelnost a redundanci
  • 10G Ethernet porty pro vysokokapacitní připojení do vnější sítě
  • Zdvojené napájení
  • Funkce PIM-SM/PIM-DM/IGMP Snooping pro spolehlivé video přenosy
  • Široká podpora směrovacích protokolů na vrstvě L3 včetně RIP/OSPF/ECMP/VRRP pro škálovatelnost sítě
  • Efektivní správa z grafického rozhraní nebo příkazového řádku a možnost ovládání prostřednictvím konzolového portu nebo mikro USB
  • Port USB 2.0 umožňuje snadný import souborů a obnovu konfigurace
  • Technické specifikace:

     

    Hardwarové vlastnosti

    Standardy a protokoly

    IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p

    Rozhraní

    48´ port 10/100/1000Mbps RJ45

    (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)

    4´ kombinovaný GB SFP slot

    Až 4´ 10G SFP+ slot (2 pevné a 2 volitelné)

    1´ Micro-USB, 1´ RJ45 konzolový port

    1´ port pro správu

    1´ USB slot

    Síťová média

    10BASE-T: UTP kabel kategorie 3, 4, 5 (max. 100 m)

    100BASE-TX/1000Base-T: UTP kabel kategorie 5, 5e nebo vyšší (max. 100 m)

    100BASE-FX: MMF, SMF

    1000BASE-X: MMF, SMF

    10GBASE-LR

    10GBASE-SR

    Počet větráků

    2 vyjímatelné

    Napájecí zdroj

    100-240 VAC, 50/60 Hz

    Zdvojený napájecí modul vyměnitelný za provozu: PSM150 (max. výkon: 150 W)

    Rozměry (š x h x v)

    440 ´ 420 ´ 44 mm

     

    Fyzické stohování

    Instalovatelné SFP+ transceivery a kabely DAC

    TXM431-SR

    TXM431-LR

    TXC432-CU1M

    TXC432-CU3M

    Max. počet instalovatelných portů pro stohování

    2 SFP+

    Počet jednotek ve stohu

    8

    Rychlost propojení ve stohu (na port)

    10 Gb/s (plně duplexní)

    Výkon

    Přepínací kapacita

    Samostatný switch až 176 Gb/s

    Rychlost přeposílání paketů

    Samostatný switch až 130,9 Mp/s

    Velikost tabulky MAC adres

    32 K

    Zásobník paketů

    4 MB

    Jumbo Frame

    12 KB

    Počet tras

    8 K IPv4

    Počet statických tras

    256 IPv4

    Počet IP rozhraní

    128 IPv4

    Softwarové funkce

    QoS

    Nastavení priority dle 802.1p CoS/DSCP

    Až 8 prioritních front

    Plánování fronty: SP, WRR, SP+WRR

    Ingress/Egress DiffServ

    Omezení rychlosti podle portu/toku

    Voice LAN

    Funkce na vrstvě L2

    IGMP Snooping V1/V2/V3

    MVR

    802.3ad LACP (až 64 agregačních skupin s 8 porty na skupinu)

    Spanning Tree STP/RSTP/MSTP

    BPDU Filtering/Guard

    TC/Root Protect

    Detekce zpětných smyček

    Řízení toku podle standardu 802.3x

    VLAN

    Podpora až 4K VLAN současně

    IEEE 802.1Q VLAN/MAC VLAN/Protocol VLAN/QinQ/Private VLAN/GVRP

    Zabezpečení

    Svázání IP-MAC-Port-VID

    IEEE 802.1X

    AAA

    Ověřování a účty Radius/Tacacs+

    DoS Defence

    Dynamic ARP inspection (DAI)

    IP Source Guard

    SSH v1/v2

    SSL v2/v3/TLSv1

    Zabezpečení portů

    Řízení přístupu podle seznamu

    Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control

    Funkce na vrstvě L3

    Předávání paketů rychlostí linky

    Statické směrování

    RIP v1, v2

    OSPF v2

    ECMP

    PIM-SM/PIM-DM/IGMP

    DHCP Server/Relay

    ARP Proxy

    VRRP

    Správa

    Webové grafické rozhraní a příkazový řádek (CLI)

    SNMP v1/v2c/v3, kompatibilní s veřejnými MIB a privátními MIB TP-LINK

    RMON (1, 2, 3, 9 skupin)

    DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82

    Monitoring CPU

    Zrcadlení portů

    Nastavení času: SNTP

    Integrovaná funkce NDP/NTDP

    Aktualizace firmware: TFTP & Web

    SYSLOG & veřejné MIB

    Duální obraz systému

    Správa IPv6

     

     

    Ostatní

    Certifikace

    CE, FCC, RoHS

    Obsah balení

    Přepínač, napájecí kabel, stručná instalační příručka, CD s nástroji, sada pro montáž do racku, gumové nožky

    Systémové požadavky

    Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® nebo Linux

    Nároky na prostředí

    Provozní teplota: 0 °C - 40 °C

    Skladovací teplota: - 40 °C - 70 °C

    Provozní vlhkost: 10 % - 90 % bez kondenzace

    Skladovací vlhkost: 5 % - 90 % bez kondenzace

 

Články na podobné téma

Přehled nových článků



Buďte stále v obraze:

Právě v prodeji

etm11-12_14

    Naše další portály:

    prorevize_logo_100px




    prostrojeapohony_logo_100px



    proprojektanty_logo_100px




    proautomatizaci_logo_100px

      Chci odebírat novinky

      Reklama

      ebec