Etm.cz - elektrotechnika on-line

Čtvrtek
14. 11. 2019
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Společnost Huawei dosáhla milníku 10 milionů prodaných smartphonů P8 lite

Společnost Huawei dosáhla milníku 10 milionů prodaných smartphonů P8 lite

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

V lednu 93% meziroční nárůst prodejů

Rok 2016 začal pro Huawei velmi úspěšně. V lednu 2016 prodala společnost více než 12 milionů smartphonů, zaznamenala 93% nárůst prodejů oproti lednu minulého roku a překonala svůj rekord v počtu prodaných zařízení za jeden měsíc. Leden byl současně čtvrtým měsícem v řadě, v němž společnost Huawei prodala vždy více než 10 milionů chytrých mobilních telefonů. Růst povědomí o značce a stoupající celosvětové prodeje mají za následek neustále se zvyšující zájem zákazníků o zařízení Huawei.

 

Silný rok 2015

Tento úspěch je založený především na silném roce 2015, během něhož společnost Huawei prodala 108 milionů smartphonů, o 44 % více než v předešlém roce, a napevno se tak etablovala mezi třemi největšími výrobci chytrých mobilních telefonů.

 

graf-prodeje-P8liteVíce prodejů Huawei P8 lite na trzích mimo Čínu

Huawei P8 lite je prvním smartphonem z dílny Huawei, který dosáhl na světovém trhu vyšších prodejů než v Číně. Tento fakt vystihuje globální strategii Huawei, zaměřující se na mezinárodní trh, a potvrzuje její účinnost.

 

Huawei P8 lite převzal stylový design řady Huawei P. Výsledkem je elegantní chytrý mobilní telefon s výbornou kvalitou konstrukčního zpracování. Smartphone vyniká štíhlým tělem, v rámci portfolia Huawei pak přináší uživatelům, kteří model nakupují v rekordním množství, výborný výkon a elegantní zpracování za přijatelnou cenu.

 

Model P8 lite sa stal v průběhu čtvrtého kvartálu 2015 nejprodávanějším modelem v kategorii chytrých mobilních telefonů v mnohých prodejních kanálech na českém i slovenském trhu.

 

P8-lite-white1Pro více informací navštivte consumer.huawei.com/cz, huaweidevice.cz nebo consumer.huawei.com/minisite/cz/p8lite/.

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Facebook – CZ/SK: www.facebook.com/HuaweideviceCZSK

YouTube: www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCZSK

 

Články na podobné téma

Přehled nových článků

cez banner 300x300

ČD Telematika

banner_eltech

zbrojovka

balluff_logo_cmyk_posdetektor_centrala_banner_300x90

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky


+