Etm.cz - elektrotechnika on-line

Úterý
28. 01. 2020
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Leica Camera AG a Huawei zakládají v Německu nové výzkumné a inovační centrum

Leica Camera AG a Huawei zakládají v Německu nové výzkumné a inovační centrum

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

Fotky a videa budou tvořit 90 % datového provozu

„V budoucnu budou fotky a videa tvořit více než 90 % datového provozu,“ řekl Ren Zhengfei, zakladatel Huawei. „Laboratoř Maxe Bereka nabízí možnost užší spolupráce se společností Leica, která povede k dalšímu pokroku v kvalitě obrazu i videa. Díky tomu zakomponujeme ty nejpokročilejší inovace do fotoaparátů chytrých mobilních telefonů.“

„Huawei a Leica Camera AG založením Laboratoře Maxe Bereka rozšiřují rozsah úspěšné strategické spolupráce a vytváří základy pro užší kooperaci na neustálém zlepšovaní kvality v oblasti fotografie či videa,“ doplnil Dr. Andreas Kaufmann, majoritní akcionář a předseda dorozrčí rady Leica Camera AG.

 

"Huawei a Leica sdílejí nejen enormní úsilí zaměřené na inovace a léta výzkumné praxe, ale také odhodlání dosahovat nejvyšších standardů kvality. Laboratoř Maxe Bereka nám nabízí historickou příležitost sjednotit zdroje a rozsáhlé zkušenosti obou společností a stát se průkopníky převratných technologií," uvedl Markus Limberger, provozní ředitel společnosti Leica Camera AG a ředitel Max Berek Innovation Lab.

 

Pocta průkopníku mikroskopie a tvůrci první čočky Leica

Výzkumné a inovační centrum je pojmenováno na památku Maxe Bereka (1886-1949), německého průkopníka mikroskopie a tvůrce vůbec první čočky Leica. Ten byl také odpovědný za optickou konstrukci více než 20 objektivů pro legendární 35mm fotoaparát, který vynalezl a zkonstruoval Oskar Barnack. Díky výjimečným zobrazovacím vlastnostem, dokonalé harmonizaci čoček a důmyslným konstrukčním prvkům dosáhla Leica v 35mm fotografii celosvětového úspěchu.

 

Pro více informací navštivte huaweidevice.cz.

 

Články na podobné téma

Přehled nových článků

amper 300x300
cez banner 300x300

ČD Telematika

banner_eltech

zbrojovka

balluff_logo_cmyk_posdetektor_centrala_banner_300x90

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky


+