Etm.cz - elektrotechnika on-line

Čtvrtek
14. 11. 2019
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Nejtenčí celokovový smartphone Samsung Galaxy A7 míří na český trh

Nejtenčí celokovový smartphone Samsung Galaxy A7 míří na český trh

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

 „Dlouhodobě usilujeme o vyvinutí zajímavého mobilního zařízení pro široký okruh milovníků sociálních sítí a vzájemné interakce,“ řekl JK Shin, prezident a vedoucí divize IT & Mobile Communications ve společnosti Samsung Electronics. „Spojením nadčasového kovového designu a ohromného výkonu se z modelu Galaxy A7 stává mimořádný uživatelský zážitek.“

Nový rozměr sociální interakce

Nový model Samsung Galaxy A7 je vybaven výkonným čipsetem kombinujícím dva samostatné čtyřjádrové procesory umužnující rychlé a efektivní zpracování uživatelských dat. Operační paměť RAM o velikosti 2 GB poskytuje dostatečný výkon pro uživatelské aplikace a plynulý chod operačního systému. Dlouhou výdrž zajišťuje baterie o kapacitě 2 600 mAh. Pro maximální úsporu energie je k dispozici také režim Ultra Power Saving Mode.

Galaxy A7 rovněž podporuje intuitivní funkce a služby známé u modelů Galaxy A5 a A3, jako je pokročilý 5megapixelový přední fotoaparát s funkcemi pro širokoúhlé a skupinové selfie. Auto Selfie mód umožňuje spustit závěrku fotoaparátu pouze hlasovým příkazem nebo mávnutím ruky.

Veškerý mediální obsah lze uchovat na 16GB interním úložišti (s možností rozšíření až na 64 GB) anebo prostřednictvím rychlého LTE připojení kategorie 4 (150/50 Mbps) sdílet na jakoukoli sociální síť. Citlivé soubory a informace lze také zabezpečit pomocí režimu Private Mode, který poskytuje speciální stupeň ochrany.

Design a styl

Modely Samsung Galaxy A7, Galaxy A5 a Galaxy A3 jsou navrženy pro uživatele, jež chtějí vyjádřit svůj osobitý styl. Uvedením těchto přístrojů se Samsung zasluhuje o inovativní zpracování nejtenčích smartphonů s kovovým tělem a s příjemným ovládáním a ergonomií v rámci současného mobilního trhu. Ucelená řada Galaxy A dává uživatelům možnost vybrat si přesně podle svých preferencí, stylu a životních potřeb, nejen z hlediska jedinečných vlastností, ale zejména podle velikosti a barevného provedení.

Samsung Galaxy A7 bude dostupný u vybraných prodejců za doporučenou maloobchodní cenu 13 599 Kč s DPH v černé a bílé barvě.

 

 

Přehled nových článků

cez banner 300x300

ČD Telematika

banner_eltech

zbrojovka

balluff_logo_cmyk_posdetektor_centrala_banner_300x90

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky


+