Etm.cz - elektrotechnika on-line

Pondělí
20. 01. 2020
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Cestu k digitální transformaci firem, měst i států představila společnost Huawei na pražské konferenci HUAWEI eco – CONNECT 2017

Cestu k digitální transformaci firem, měst i států představila společnost Huawei na pražské konferenci HUAWEI eco – CONNECT 2017

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Setkání více než 100 IT expertů

HUAWEI_eco__CONNECT_CEE__NORDIC_2017_2V průběhu dvoudenní konference se více než 100 expertů dále podělilo o své poznatky ohledně strategií a nejlepších postupů v šesti oblastech odvětví informačních a telekomunikačních technologií: chytrá města, poskytování internetového připojení, internet věcí (IoT), cloudové výpočetní službytechnologie SDN, vzdělávání a chytré sítě. Společnost Huawei rovněž představila nové produkty a svoji firemní strategii pro nadcházející rok. Konferenci završila výstava řešení, která společnost vyvíjí v rámci koncepce chytrých a bezpečných měst (Smart City/Safe City).

 

David Tang, CEO Huawei pro střední a východní Evropu a Skandinávii, komentoval během úvodního projevu na konferenci v Praze, že digitální transformaci by nebylo možné realizovat bez založení ICT ekosystému. „Jedná se o úžasnou dobu pokroku informačních a komunikačních technologií. Pojmy jako IoT, Cloud Computing či Big Data jsou základními stavebními kameny tohotu ekosystému. Rozvoj inteligentních měst, dálková zdravotní péče, online vzdělávání a další inovace povedou k novému rozvoji. Informační a komunikační technologie se z pouhé hnací síla, přeměnily na opravdový nástroj produktivity. Informační a komunikační technologie se staly novým základním výrobním faktorem po půdě, pracovní síle a kapitálu," doplnil David Tang.

 

Další informace o konferenci HUAWEI eco – CONNECT CEE & NORDIC 2017 a přihlášky jsou k dispozici na adrese http://e.huawei.com/topic/eco-ceen2017/index.html.

 

 

Články na podobné téma

Přehled nových článků

amper 300x300
cez banner 300x300

ČD Telematika

banner_eltech

zbrojovka

balluff_logo_cmyk_posdetektor_centrala_banner_300x90

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky


+