Domů Nikon D40 prolomil psychologickou hranici 9.990Kč

Nikon D40 prolomil psychologickou hranici 9.990Kč

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Úterý, 09. září 2008

Nikon_titlŠpičková amatérská zrcadlovka od Nikonu má šanci najít širší spektrum uživatelů. Fotoaparát Nikon D40, kompaktní, lehká a vysoce výkonná jednooká zrcadlovka umožňující každému pořizovat skvělé snímky, se nyní začala v setu prodávat pod deseti tisíci korunami.

Fotoaparát D40 byl konstruován s cílem maximálně snadného ovládání, kterého bylo dosaženo i přes přítomnost profesionálních optických a digitálních technologií, pracujících bez nutnosti použití složitých operačních postupů.

Nikon1

Michael Jurák, Nikon školitel, člen fotoklubu Zlín k tomu říká: „Kolikrát jsem slyšel větu…já nejsem takový profík, abych si kupoval tak drahý fotoaparát…a podobně. Spolu se stoupající životní úrovní u nás lidé mají čas na zábavu a koníčky. Tato cena znamená dostupnost prvotřídní kvality široké veřejnosti.“

Nikon2

Ať budete fotografovat cokoli, vždy je k dispozici automatizovaný digitální motivový program, který vám umožní dosáhnout fantastických výsledků v každé situaci. Menu s nápovědou jsou snadno použitelná a vestavěné menu Retouch umožňuje jednoduše editovat a vylepšovat snímky pomocí rozměrného, jasného 2,5" LCD monitoru. Přístroj je ideální pro uživatele, kteří chtějí dostupný fotoaparát umožňující komfortní ovládání a obrazovou kvalitu digitální jednooké zrcadlovky. Fotoaparát D40 je uživatelsky tak přívětivý, že jediné, co budete muset udělat, je koncentrovat se na fotografovanou scénu. Pokročilé technologie Nikon udělají vše ostatní za vás.

Sada fotoaparátu D40 zahrnuje objektiv AF-S DX Zoom-Nikkor 18-55 mm s unikátním ultrazvukovým zaostřovacím motorem (SWM) Nikon pro rychlé, přesné a výjimečně tiché zaostřování. Tento objektiv je perfektní pro všechny motivy od běžných momentek po úchvatné snímky krajin.

 

Přehled nových článků

insio


insio


insio

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky