ELTECH 2019

Etm.cz - elektrotechnika on-line

Pondělí
23. 09. 2019
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Sdílejte radost ze svého života se Samsung GALAXY family

Sdílejte radost ze svého života se Samsung GALAXY family

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Samsung GALAXY family ukazuje, že chytré telefony mohou uspokojovat jakékoli množství životních stylů lidí pomocí zdokonalených multimédií či schopností aplikací. Stejně tak „social hub" umožní uživatelům být neustále v kontaktu se svými přáteli. Každý telefon ze Samsung GALAXY family byl vyvíjen tak, aby naplňoval jedinečné potřeby a umožnil svým uživatelům sdílet zábavu a zážitky se svými přáteli či rodinou.

Uživatelé mají také přístup k neomezeným možnostem zábavy prostřednictvím více než 100 000 aplikací z Android MarketTM a Samsung Apps, stejně jako k rychlému psaní SMS díky Samsung SWYPE. Mobilní telefony z rodiny Samsung GALAXY family jsou vybaveny konektivitou Wi-Fi a „social hub", která umožňuje být nepřetržitě připojen a v kontaktu se svými přáteli - SNS, IM či prostřednictvím emailů.

JK Shin, prezident a ředitel obchodní jednotky Mobile Communications společnosti Samsung Electronics, uvedl: „Vytvořením Samsung GALAXY family chceme pomocí diverzifikace našeho portfolia navázat na úspěchy modelu Samsung GALAXY S. Každý z telefonů je něčím odlišný a odráží tak myšlenku, že každý z uživatelů je jedinečný a chce, aby jeho zážitky s telefonem byly jednoduché a zábavné. Prostřednictvím Samsung GALAXY family chceme pomoci uživatelům, aby sdíleli radost a zkušenosti ve svém životě se svými přáteli a rodinou."

Mobilní telefony ze Samsung GALAXY family jsou inspirovány úspěšným modelem Samsung GALAXY S, kterého se celosvětově prodalo neuvěřitelných 10 milionů kusů, a to za pouhých sedm měsíců od jeho uvedení na trh. Při navrhování této řady telefonů vycházel Samsung z modelu Samsung GALAXY S a přizpůsobil ho tak, aby vyhovoval rozmanitým potřebám a rostoucím nárokům zákazníků. Telefony z řady Samsung GALAXY family budou představeny v rámci veletrhu Mobile World Congress, který proběhne ve dnech 14. - 17. 2. v Barceloně.

Samsung Galaxy ACE

Samsung GALAXY Ace je určen pro ty, kteří sledují módní trendy. Se svým sofistikovaným designem byl Samsung GALAXY Ace vytvořen tak, aby byl jednoduchý a elegantní zároveň. Samsung GALAXY Ace nabízí zkušenosti prémiových modelů na kompaktním a pohodlném 3,5palcovém displeji HVGA. Samsung GALAXY ACE se vyznačuje 800MHz procesorem, hlasovým vyhledáváním a prohlížečem dokumentů ThinkFree.
Samsung GALAXY Ace se začne prodávat v Rusku a poté postupně i v dalších evropských zemích, Indii a Číně. Na českém trhu se začne prodávat v průběhu prvního čtvrtletí 2011.

samsung_17_1

Samsung GALAXY Fit

Samsung GALAXY Fit je určený pro ty uživatele, kteří chtějí přístroj splňující všechny výzvy spojené s profesionální kariérou a rušným společenským životem. Na 3,31palcovém QVGA displeji vás Samsung GALAXY Fit podrží s kancelářským prohlížečem nejen v práci, ale také na cestě za zábavou - od prohlížení fotografií až po poslech hudby. Užijete si rovněž pohodlné prohlížení webu díky 600 MHz procesoru. Samsung GALAXY Fit vám pomůže vést život zcela bez komplikací a konfliktů.
Samsung GALAXY Fit bude dostupný od února v Rusku a postupně bude uváděn do dalších evropských zemí, Indie a Jižní Ameriky. Na českém trhu se začne prodávat v průběhu prvního čtvrtletí 2011.

samsung_17_2

Samsung GALAXY Gio

Samsung GALAXY Gio se svým nadčasovým designem a vylepšenými funkcemi pro připojení k sociálním sítím je dokonalým přístrojem pro stylové mladé profesionály, kteří chtějí být neustále ve spojení s okolním světem. V názvu Gio, jenž je odvozen z italského výrazu pro „klenot", se kromě toho odráží odolnost a dokonalost provedení s 3,2palcovým HVGA displejem. Samsung GALAXY Gio v sobě snoubí inteligenci a krásu, a potěší tak uživatele, kteří touží po chytrém telefonu, jenž nabízí to nejlepší z obou těchto světů.

Samsung GALAXY Gio se začne prodávat v Rusku a poté postupně i v dalších evropských zemích, Indii a Číně. Na českém trhu se začne prodávat v průběhu prvního čtvrtletí 2011.

samsung_17_3

Samsung GALAXY mini

Samsung GALAXY mini je ideální první chytrý telefon pro moderní a společensky založené mladé lidi, kteří chtějí chytrý přístroj, jenž je stejně zábavný jako funkční. Tento mobilní telefon s výrazným blýskavě barevným proužkem po straně vám zajistí spojení se vším nebo se všemi, na kterých vám v životě záleží. Samsung GALAXY mini je ztělesněním vysoké produktivity a výkonu v kompaktním provedení a 3,14palcový QVGA displej mu dodává osobitost. Je to skvělý dárek pro začínající uživatele chytrých telefonů. Je vybaven 600MHz procesorem, nabízí hlasové vyhledávání GoogleTM a obsahuje také prohlížeč dokumentů Quick Office. Samsung GALAXY mini je zábavným a moderním společníkem, který vám pomůže obeznámit se s chytrými telefony. Samsung GALAXY mini se v současné době prodává v Rusku a postupně bude k dostání i v dalších evropských zemích, Indii a Číně. Na českém trhu se začne prodávat v průběhu prvního čtvrtletí 2011.

samsung_17_4

 

Články na podobné téma

Přehled nových článků

cez banner 300x300

ČD Telematika

banner_eltech

zbrojovka

balluff_logo_cmyk_posdetektor_centrala_banner_300x90

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky