Etm.cz - elektrotechnika on-line

Čtvrtek
12. 12. 2019
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů Android na scénu!

Android na scénu!

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Samsung I7500 je špičkový chytrý telefon vybavený plně dotykovým displejem AMOLED o úhlopříčce 3,2 palce, protokolem pro přenos dat HSDPA o rychlosti 7,2 Mb/s a možností připojení prostřednictvím WiFi. Uživatelé budou moci využívat mobilní služby Google™ a plnohodnotné serfování po webu skvělou rychlostí.

i7500_1

Samsung i7500 nabízí uživatelům přístup k úplné sadě služeb Google, včetně Google Search™ (Vyhledávání), Google Maps™ (Mapy), Gmail™, YouTube™, Google Calendar™ (Kalendář) a Google Talk™. Integrovaný přijímač GPS umožňuje využívání všech funkcí aplikace Google Maps, jako jsou například My Location (Moje poloha), Google Latitude (Zeměpisná šířka), Street View (Pohled ze silnice), vyhledávání míst a podrobný popis trasy. Na trhu vytvořeném kolem operačního systému Android jsou k dispozici stovky dalších aplikací. Například aplikace Wikitude – mobilní cestovní průvodce – umožňuje spotřebitelům prostřednictvím zadání polohy a článků z Wikipedie přístup k podrobnostem o místních pamětihodnostech a zajímavostech.

i7500_2

Samsung i7500 přichází vybaven těmi nejnovějšími multimediálními funkcemi. Obsahuje 5megapixelový fotoaparát, podporuje různé multimediální formáty. Baterie má dostatečně velkou kapacitu (1500 mAh), paměť je přímo velkorysá – až do 40 GB (vnitřní paměť 8 GB, externí paměť až 32 GB), takže si můžete všechny aplikace i multimediální obsah náležitě užít. Všechny tyto funkce jsou ukryty ve štíhlém a kompaktním těle se sofistikovaným designem – jeho tloušťka je totiž pouhých 11,9 mm.

Samsung i7500 bude ve větších evropských zemích k dostání od června 2009.

 

 

Přehled nových článků

cez banner 300x300

ČD Telematika

banner_eltech

zbrojovka

balluff_logo_cmyk_posdetektor_centrala_banner_300x90

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky


+