Domů Elektrotechnický magazín Časopis Etm Semináře a veletrhy Semináře – Řešení EMC a systémy napájení

Semináře – Řešení EMC a systémy napájení

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Středa, 02. březen 2011

murrelektronik_1_titlEMC - Elektromagnetická kompatibilita (slučitelnost) je definována jako schopnost zařízení, systému či přístroje vykazovat správnou činnost i v prostředí, v němž působí jiné zdroje elektromagnetických signálů (přírodní či umělé), a naopak svou vlastní elektromagnetickou činností nepřípustně neovlivňovat své okolí, tj. nevyzařovat signály, jež by byly rušivé pro jiná zařízení. Problematika EMC je popsána a definována v mnoha normách a je povinností každého výrobce strojů a zařízení, aby jeho zařízení těmto normám vyhovělo.

V elektrotechnických zařízeních existuje široké spektrum zdrojů rušení a na eliminaci jejich vlivů neexistuje univerzální řešení. Firma Murrelektronik se od dob svého založení věnuje vývoji a výrobě odrušovacích prvků šitých na míru specifickým potřebám a to zejména v oblasti instalací nízkého napětí. Na speciálním semináři zaměřeném na problematiku EMC vás seznámíme s možnosti jak řešit odrušení s produkty Murrelektronik.

Každá technologie potřebuje pro svoji funkci zásobování energií. Systémy napájení jsou srdcem každé technologie a na jejich spolehlivosti a stabilnosti závisí bezproblémový chod zařízení. Na funkčních produktech vám v rámci semináře představíme ucelený koncept napájení technologií na úrovni 24 V DC.

murrelektronik_1_1

Více o termínech a místech konání se dozvíte na našich webových stránkách - www.murrelektronik.cz , případně si vyžádejte přihlášku na e-mailové adrese : Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Těšíme se na vaší účast.
Tým Murrelektronik CZ

Murrelektronik CZ, spol. s r.o.
Průmyslová 762
33301 Stod
tel.: +420 377 233 935
fax: +420 377 233929
e-mail : Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
www.murrelektronik.cz

 
insio


insio


insio

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky