Etm.cz - elektrotechnika on-line

Středa
2. 12. 2020
rss_logo facebook_logo youtube_logo
Domů O webu Katalog firem SpektraVision s.r.o.SpektraVision s.r.o.

Celkem shlédnuto: 367
Poslední aktualizace záznamu 2011-02-18 13:27:44
Nupaky 128
251 01 Nupaky, Praha - východ

Telefon: +420 608 600 647
http://www.spektravision.cz

Profil společnosti / firmy

Společnost SpektraVision s.r.o. je obchodní a servisní společnost, která se zaměřuje na prodej měřící, diagnostické a speciální techniky. Společnost vznikla na základě mnohaleté a úspěšné spolupráce jejího zakladatele s renomovanými výrobci a staví na dlouholetých zkušenostech z nasazení nabízené techniky v mnoha oblastech průmyslu, výzkumu a v neposlední řadě také záchranných a bezpečnostních složek po celém světě.


Nabízíme techniku...
  • vysokorychlostní digitální kamery
  • analyzátory kvality elektrické energie
  • přístroje pro průmysl a energetiku a výzkumné a vzdělávací instituce
  • termokamery a monitorovací prostředky pro hasičské, záchranné a bezpečnostní složky

a také služby...

  • záznam a analýza rychlých dějů (průmysl, crash testy, média, reklama, sportovní akce)
  • měření kvality v elektrických napájecích sítích (okamžitá i dlouhodobá analýza)
  • bezkontaktní měření teplot pomocí termokamery (průmysl, stavebnictví a další odvětví)
  • poradenství a školení v termografii s oborovým zaměřením prováděné certifikovanými pracovníky
  • servis a kalibrace speciální měřící techniky

 

Cílem společnosti SpektraVision je nabízet nejen kvalitní a profesionální techniku, ale také služby s ní spojené. Samozřejmostí je poradenství před vlastním výběrem přístroje s ohledem na požadované parametry a typ aplikace, spolupráce na řešení včetně případné instalace a v neposlední řadě zaškolení. Můžeme nabídnout jak samotné přístroje, tak provádění služby či odzkoušení před vlastním pořízením. Ke každému zákazníkovi máme profesionální a individuální přístup, abychom zajistili maximální požadovaný efekt z pořízené investice a spokojenost zákazníka.

Proto věříme, že se i Vy stanete jedním z nich.


Zastupujeme ...

UNIPOWER AB (Švédsko, www.eng.unipower.se)

je dlouholetým tradičním světovým výrobcem analyzátorů kvality elektrické energie a přístrojů pro odhalování a řešení problémů v napájecích sítích. Přístroje jsou koncepčně už několik let nadčasové, a to vzhledem k platformě bez jakýchkoli operačních systémů a točivých součástek. Díky tomu zajišťují dlouholetou spolehlivost a tak zajištěnou návratnost vložené investice. Firma UNIPOWER je navíc dlouholetým členem organizací podílejících se na tvorbě mezinárodních norem pro přístroje a měření v napájecích sítích a stojí za zrodem mnoha inovativních přístupů v této oblasti.

FASTEC Imaging (USA, www.fastecimaging.com)

je předním světovým výrobcem přenosných i stacionárních vysokorychlostních digitálních kamer pro průmysl, vědu a výzkum, sport a mnoho dalších oborů. Hlavní jejich předností je nízká cena, která spolu s vynikajícími technickými vlastnostmi umožňuje použití těchto kamer v celé řadě oborů bez nároku na větší investice. Kamery jsou celosvětově oblíbené i pro své velmi snadné ovládání a rychlost nasazení, která zejména v průmyslu umožňuje rychlé odhalení problémových míst a redukci provozních ztrát.

ISG Thermal Systems (UK, www.isgthermalsystems.co.uk)

je předním světovým výrobcem termokamer pro hasičské, záchranné a bezpečnostní složky, které díky svým unikátním technickým vlastnostem jako jsou rozlišení (384x288 nebo 160x120 bodů + zoom) a patentovaná funkce ICE, umožňují současné zobrazení ohně a chladného okolí bez saturace obrazu a ztráty detailu, které jsou příznačné pro termokamery jiných výrobců. Robustnost a současně velká ergonomie spolu s plně automatickým režimem, usnadňují a zrychlují záchranářům po celém světě práci při zásahu, a tak pomáhají snížit rozsah škod při požáru a zachraňovat lidské životy.

 

 

Adresa
Nupaky 128
251 01, Nupaky, Praha - východ

IČ: 24769118
DIČ: CZ24769118


Kontakt
Štěpán Svoboda
E-mail: E-mail nebyl uveden.
Telefon: +420 608 600 647
Internetové stránky
http://www.spektravision.czRSS Feeds
AMPER 2021
tepla podlaha deti online seminar
mepax 300x300

EKOLAMP

cez banner 300x300
zbrojovka

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky