Domů Fluke představuje novu řadu klešťových multimetrů Fluke 320

Fluke představuje novu řadu klešťových multimetrů Fluke 320

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Pondělí, 29. říjen 2012

00Základní řada přístrojů je vhodná pro podniky i domácí použitíSpolečnost Fluke Corporation je nesporným technologickým lídrem v oblasti klešťových digitálních multimetrů a dnes před­stavuje novou základní řadu pro univerzální použití Fluke 323, 324 a 325. Jedná se po plně odolné ruční přístroje s robustní ochra­nou proti nárazu a díky odlehčenému designu se snadno obsluhují.

Řada 320 byla vyvinuta pro komerční, lehké průmyslové, klimati­zační, rezidentní a DIY aplikace. Díky menším rozměrům čelistí a zú­žené konstrukci těla přístroje je lze snadno používat i ve stísněných prostorech. I přesto jsou přístroje natolik odolné, že odolají pádu z výšky 1 m, a z hlediska bezpečnosti splňují podmínky kategorie IV (pro 300 V).

Přístroje Fluke 323, 324 a 325 jsou navrženy pro ověření přítomnos­ti zátěžového proudu, střídavého napětí a spojitosti obvodů, spínačů, pojistek a kontaktů. Tyto malé odolné klešťové přístroje jsou ideální pro měření proudu do 400 A i v těsných rozvodových skříních.

Model Fluke 324 je navíc vybaven funkcemi pro měření kapacity, teploty a podsvíceným displejem. Model Fluke 325 je navíc schopen měření stejnosměrného proudu a frekvence.

Více informací o teploměrech naleznete na www.fluke.cz.

 
distrelec

Články na podobné téma

Přehled nových článků

insio
testo
ABB
danfoss
brady Test

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky