Domů OEM Automatic nabízí motory Crouzet

OEM Automatic nabízí motory Crouzet

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Středa, 06. červen 2012

Crouzet

Jedním z klíčových dodavatelů společnosti OEM Automatic je francouzská firma Crouzet, přední výrobce komponent pro průmyslovou automatizaci a elektrotechniku. Kromě již zavedených a mnoha zákazníky prověřených výrobků z oboru mikrokontroly, pneumatiky a snímání polohy, doplňuje náš sortiment i v oblasti mikromotorů.

Crouzet má více než 50 let výrobních zkušeností, během kterých investoval do nových technologií i odborných znalostí. S tímto partnerem jsme Vám schopni dodat řešení takřka na míru jakéhokoli projektu. Kromě standardních katalogových motorů s přímým pohonem nebo převodovkou včetně související řídící elektroniky (pro motory bez komutátoru), je možné nabídnout i produkty s tzv. přidanou hodnotou. To znamená, že standardní motory jsou doplněny o prvky usnadňující následnou montáž – kabely, konektory, zákaznické úpravy hřídele, upevňovací objímky či programy pro motory s řídící logikou. Lze se vydat i cestou, kdy je produkt vyvíjen ve spolupráci s Crouzetem od samého počátku a výsledek je tedy maximálně přiblížen požadované funkci a výkonnosti.

oem_automatic_1_2

Z výrobního programu Crouzet můžeme nabídnout přímé stejnosměrné motory s výstupním výkonem 1 – 95 W pro napětí 12, 24 a 48 V a ve verzi bez komutátoru (brushless) až 200 W. Nominální rychlost motorů bez převodu je 2000 – 4000 otáček za minutu. Kroutící moment s použitím převodovky se pohybuje od 0,5 do 25 Nm. U bezkomutátorové verze s planetovou převodovkou do 120 Nm. Ploché převodovky pro max. kroutící momenty do 5 Nm dosahují převodových poměrů až 1 : 1 600 000 i přes zachování opravdu kompaktních rozměrů.

Jiným způsobem jak dosáhnout malých rozměrů v poměru k délce výstupní hřídele je použití šnekových (pravoúhlých) převodů s bonusem opravdu bezhlučného provozu. Obecně je možné převodové skříně uzpůsobit všem klíčovým kritériím pro bezproblémovou integraci do aplikace – kompaktní rozměry, hřídel na přání, pastorek, rotační, nebo lineární pohyb, přípravky pro montáž nebo i zohlednění úrovně hluku.

Pokud jsou hlavním požadavkem konstantní otáčky během přesně definované periody času, malé rozměry na jednotku výkonu či vysoká přetížitelnost, pak jsou synchronní motory vhodnou volbou. Tyto typy motorů můžeme nabídnout v rozsahu výstupního výkonu 0,5 – 7 W a při použití převodovky s kroutícím momentem do 5 Nm. Největší dostupný převodový poměr je 1: 864 000 (1/24 otáček za hodinu).

Výčet sortimentu pak uzavírají motory krokové, lineární a motory s integrovanou řídící logikou Motomate. Pro více informací o jakémkoli produktu, prosím, kontaktujte společnost OEM Automatic.

Protože každý mechanický pohyb je jiný, jsme připraveni nabídnout kompletní řešení přizpůsobené vašim potřebám (dle příkladu systému Motomate):

oem_automatic_1_1


OEM Automatic, spol. s r.o.

Baarova 3a

140 00 Praha 4

tel.: +420 241 484 940

fax: +420 241 484 941

e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

internet: www.oem-automatic.cz

 
distrelec

Přehled nových článků

amper 2023 Noark Electric Witty Petr Soukup PRE Kiwa Hotel Avanti Abb

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky