Domů ELFETEX spolehlivý partner v elektroinstalacích

ELFETEX spolehlivý partner v elektroinstalacích

Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Čtvrtek, 19. duben 2012

elfetex_1_titlSpolečnost ELFETEX spol. s r.o. patří mezi nejvýznamnější velkoobchody s elektrotechnickým materiálem. Již 21. rokem nabízí společnost svým zákazníkům nejen velice široký sortiment, ale poskytuje také řadu nadstandardních služeb.

V dubnu tohoto roku otevírá společnost ELFETEX již 18. pobočku v ČR, nově mohu zákazníci navštívit ELFETEX v Jinočanech (Praha-západ). Velkoobchod ELFETEX, elektronický velkoobchod, byl založen již v roce 1991 a využil v té době nedostatečné nabídky v oblasti prodeje elektroinstalačních zařízení.

Prvním prodejním místem společnosti byla maloprodejna v Plzni Na Doubravce, kde pracovali pouze dva zaměstnanci. Tato prodejna brzy nestačila narůstajícím prodejům, a tak byl otevřen první sklad v Malické ulici, jehož kapacita však také nebyla brzy dostatečná a tak se společnost přestěhovala do současných prostor na Hřbitovní ulici v Plzni. Významným milníkem v historii společnosti byl rok 1998, kdy se společnost ELFETEX stala součástí významného celosvětového koncernu Würth.

elfetex_1_1

Nová pobočka v Jinočanech

V současné době pracuje ve společnosti ELFETEX více než 230 profesionálních a vyškolených zaměstnanců, kteří na území celé ČR zajišťují svým zákazníkům prvotřídní servis. Společnost ELFETEX má celkem 17 poboček po celé republice, konkrétně se pobočky nachází v Klatovech, Mariánských Lázní, Karlových Varech, Kadani, Litvínově, Mostě, Teplicích, Ústí nad Labem, Liberci, Brně, Uherském Hradišti, Olomouci, Svitavách, Ostravě, Valašském Meziříčí a ve Znojmě. Zákazníci si mohou přijít vybrat své zboží přímo na uvedených prodejních místech, která fungují také jako velmi dobře vybavené prodejní sklady. Naši zákazníci si mohou vybrat přímo v prodejně či z regálu nebo si u nás zboží objednat a my jim ho doručíme, kam potřebují.

V roce 2004 prošel centrální sklad s prodejní a skladovací plochou 5000 m² v Plzni velkou modernizací. Na skladě se nachází velice široký sortiment elektroinstalačního materiálu. Více než 25.000 skladových položek čítá výrobky jako kabely, svítidla, světelné zdroje, zásuvky, vypínače, jističe, chrániče, stykače, relé, rozvodné skříně, úložný materiál, baterie, nabíječky, prodlužovací přívody, spotřebiče pro vytápění aj.

Společnost ELFETEX nabízí velice nadstandardní a profesionální služby v oblasti logistiky. Společnost je schopna dodat všechny položky, které jsou skladem na centrálním skladě, kamkoliv po ČR do neuvěřitelných 24 hodin! Zákazník si tak může svoji objednávku vyzvednout do 24 hodin na vybrané pobočce. Společnost ELFETEX však také nabízí možnost zavést vybrané zboží přímo k zákazníkovi a to zdarma. I když má zákazník třeba pět akcí po celé ČR, tak mu těchto pět akcí umí společnost ELFETEX zavézt v jeden den. ELFETEX také nabízí svým zákazníkům odbornou technickou podporu, poskytuje řešení pro různé aplikace jak světelné, průmyslové, tak samozřejmě i pro domácí.

Od druhého dubna otevírá společnost nové prodejní místo v Jinočanech v Praze Západ. Pobočka se nachází na velice dobře dostupném místě pouze několik málo minut od dálnice D5 a Pražského okruhu.

elfetex_1_2

 
distrelec

Přehled nových článků

insio
testo
ABB
danfoss
brady

Buďte stále v obraze:

Chci odebírat novinky